Gwiazdy

Historyczny odcinek "Top Model". Joanna Krupa podjęła zaskakująca decyzję

Gwiazdy

Autor:
Maria
Czarniecka

Joanna Krupa przywróciła do programu jednego z uczestników uznając, że ten nie może odpaść tuż przed finałem. Jak sama przyznała, przez 11 sezonów "Top Model" taka sytuacja nigdy wcześniej nie miała miejsca. Do finału zostało już naprawdę niewiele czasu, a najlepsza szóstka zawzięcie walczy o swoje pozycje. Sprawdź, co się wydarzyło w 12. odcinku "Top Model".

Top Model 11

6 najlepszych modeli z "Top Model 11" o podium walczy w RPA. W 12. odcinku kolejne konkurencje miały wyłonić tych, którzy przejdą się po wybiegu w ubraniach tworzonych przez najsłynniejszych afrykańskich projektantów. Zanim jednak uczestnicy wybrali się na castingi, musieli zapozować przed obiektywem. Jak to w "Top Model" bywa, zadania do najłatwiejszych nie należały.

Decydujące zmagania przed finałem „Top Model”
Decydujące zmagania przed finałem „Top Model” Źródło: Dzień Dobry TVN

"Top Model 11" - odcinek 12. Co się działo?

W pierwszej konkurencji Marcin Tyszka fotografował modeli w locie - ci mieli za zadanie skoczyć z trampoliny prosto do basenu. Najlepiej z wyzwaniem poradziła sobie Michalina Wojciechowska i Maciej Skiba. Nagrodą w tej konkurencji była sesja zdjęciowa dla sklepu internetowego z odzieżą. Modele nie mieli jednak chwili na odpoczynek. Zaraz po tej konkurencji odwiedzili siedzibę marki Helenmelon w Kapsztadzie, gdzie odbywał się casting do fashion weeku. Później czekała ich sesja na plaży w ubraniach projektantki polskiego pochodzenia i jurora specjalnego tego odcinka - Kat van Duinen. Obszerne, tiulowe stroje, wiatr, fale i skały nie grały na korzyść modeli. Nie da się jednak ukryć, że zdjęcia wyszły imponujące.

Uczestnicy show po Kapsztadzie odwiedzili Johannesburg, gdzie podzieleni na dwie grupy brali udział w castingach do pokazów na South African Fashion Week. Były nerwy, był pośpiech, a z tego wszystkiego wpadki - jedna za drugą. Choć modele ustalili między sobą plan działania, by nie wpadać sobie na drogę, to kilka razy spotkali się u tego samego projektanta. Natalia, Maciek i Adriana z kolei pomylili studentów z autorką kostiumów. Ci również nie wyprowadzili ich z błędu i z chęcią przyglądali się portfolio modeli. Gdy wyszło na jaw, że to nie są znani projektanci, uczestnicy programu bardzo się zawstydzili, mimo wszystko z sytuację obrócili w żart.

"Top Model 11". Joanna Krupa przywróciła uczestnika

Triumfy tego odcinka świętowały: Klaudia Nieścior, Adriana Hyzopska i Natalia Woś, które zostały wybrane aż do 4 pokazów. Borys Barchan i Maciej Skiba pójdą w trzech. Michalinę Wojciechowską wybrał tylko jeden projektant. Dziewczyna uważa, że problem leży w jej wzroście, choć Dawid Woliński był innego zdania. Ze względu na najsłabsze wyniki jurorzy chcieli pożegnać z programu Michalinę. Joanna Krupa zdecydowała jednak, że będzie nieco inaczej. Pierwszy raz przywróciła uczestnika do konkursu. Podobnie, jak Michał Piróg ma do tego prawo, jednak jak sama powiedziała - skorzystała z niego pierwszy raz. Pozwoliła dziewczynie zostać i wziąć udział w tym pokazie, do którego się dostała.

"Top Model" gdzie oglądać?

Czy Michalinie uda się wykorzystać szansę i przejść do finału? Od tego dzielą nas jeszcze dwa odcinki. Emisja w kolejne środy o 21.35 w TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Horoskop na nów Księżyca w Strzelcu. Trzy znaki ponownie zaczną podbijać świat

Alerty IMGW - uwaga na śnieg. Gdzie będzie niebezpiecznie?

Black Friday kusi promocjami. Czy warto z nich skorzystać? Ekspertka przestrzega

Autor:Maria Czarniecka

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/X-News

Pozostałe wiadomości