Tomasz Sekielski nowym naczelnym "Newsweek Polska" 

Autor:
Nastazja
Bloch
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/28

Od lipca redaktorem naczelnym "Newsweek Polska" będzie Tomasz Sekielski. Dziennikarz zajmie miejsce Tomasza Lisa, który w zeszłym tygodniu poinformował o zakończeniu współpracy z tygodnikiem.

Tomasz Sekielski nowym naczelnym "Newsweeka" 

Tomasz Sekielski od początku lipca odpowiedzialny będzie za portal Newsweek.pl, tygodnik "Newsweek Polska" oraz jego wydania tematyczne.

"Newsweek" od lat jest kształtowany przez wybitny zespół dziennikarzy, który nie boi się wyzwań i niewygodnych tematów. Z Tomaszem Sekielskim na czele tytuł zyskuje lidera, który reprezentuje rzetelne i jakościowe dziennikarstwo. Jestem przekonany, że doświadczenie, profesjonalizm, wytrwałość i odwaga Tomasza Sekielskiego w podejmowaniu istotnych, społecznie ważnych tematów są gwarancją dalszego dynamicznego rozwoju marki "Newsweek" na polskim rynku jako bezkompromisowego i niezależnego medium

- "Newsweek" jest światową marką i bez wątpienia jest jednym z najważniejszych mediów opiniotwórczych w Polsce. Będę miał przyjemność współpracować z najlepszymi dziennikarzami w kraju - dołączam do zespołu, który jest niezwykle profesjonalny. Jestem przekonany, że będziemy się rozwijać i umacniać swoją pozycję wśród wolnych i niezależnych mediów w Polsce – dodał Tomasz Sekielski.

Tomasz Sekielski – premiera filmu

Tomasz Sekielski zapewnia, że mimo objęcia funkcji naczelnego, wciąż będzie działał w firmie, którą założył wraz z bratem. Po głośnym dokumencie o pedofilii w Kościele niebawem nastąpi premiera kolejnego filmu "Korzenie zła" o aferach SKOK. - Po 10 latach zmienił się redaktor naczelny "Newsweeka". Wiemy, że nowym naczelnym w miejsce Tomasza Lisa jest Tomasz Sekielski. Choć objął to stanowisko, zapewnia, że nie rezygnuje z firmy produkcyjnej Sekielski Brothers Studio. I zapowiada, że niebawem premiera filmu "Korzenie zła". Powstaje też dokument o Janie Pawle II  – powiedział Mateusz Hładki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości