redaktor naczelny

    Od lipca redaktorem naczelnym "Newsweek Polska" będzie Tomasz Sekielski. Dziennikarz zajmie miejsce Tomasza Lisa, który w zeszłym tygodniu poinformował o zakończeniu współpracy z tygodnikiem.

    Zespół stacji TVN24 to kilka tysięcy zaangażowanych i wytrwałych osób, które każdego dnia udowadniają, że praca w mediach to odpowiedzialne, ale też wynikające z prawdziwej pasji zadanie. To ludzie tworzący siłę i renomę jednej z najlepszych polskich telewizji informacyjnych. I ci rozpoznawalni z ekranów, i ci anonimowi, wszyscy obchodzili niedawno ważne święto - dwudzieste urodziny serwisu, który podaje nam "całą prawdę - całą dobę".

    Dziennik Dagens Nyheter ukazuje się już od 150 lat, a nad każdym jego wydaniem pracuje 200 dziennikarzy. Całym zespołem kieruje Polak - Piotr Wołodarski, urodzony w polskiej rodzinie, która od prawie pół wieku mieszka w Sztokholmie. Z gazetą związany jest od piętnastu lat. Stanowisko redaktora naczelnego zaproponowano mu dwa lata temu. Jakie były jego początki w dziennikarstwie? Jak wygląda praca w jego redakcji? Czy jest wymagającym szefem? Jaki był jego najtrudniejszy dzień w roli redaktora naczelnego? Z kim spędza wolne chwile?

    Ukazało się wyjątkowe, urodzinowe wydanie magazynu Twój STYL, który kończy 25 lat.To magazyn bardziej do czytania niż do oglądania. By ozdobić jego okładkę trzeba mieć klasę. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Jacek Szmidt – redaktor naczelny „Twojego Stylu” . Jak wspomina pracę z największymi gwiazdami? Czy zdarzały się wpadki? Czy gwiazdy wymagają specjalnego traktowania?

    W tajniki pracy redaktora naczelnego wprowadzili nas goście Dzień Dobry TVN: Katarzyna Montgomery, redaktor naczelna "Zwierciadła" i Marcin Meller, redaktor naczelny magazynu "Playboy". Dlaczego naczelnym się bywa? Czy w redakcji Playboy'a kolegia odbywają się w wannie? Kto decyduje o losie naczelnego? Co kręci naszych gości w tej pracy?