Tom Odell zagra w koncert w Polsce w 2022 roku. Kiedy i gdzie?

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
Interia/rytmy
Koncert

Tom Odell rusza w trasę koncertową ze swoją płytą "Monsters" z 2021 roku. Muzyk planuje odwiedzić również Polskę. Kiedy dokładnie odbędzie się koncert? Kiedy będzie można kupić bilety?

Tom Odell - koncert w Polsce

W lipcu 2021 roku Tom Odell wydał album pt. "Monsters". Krążek trafił do TOP 10 brytyjskiej listy przebojów. W związku z trasą koncertową, muzyk zagra również w Polsce. Koncert odbędzie się na Letniej Scenie Progresji w Warszawie 25 czerwca 2022 roku. 

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Piosenkami promującymi nowy krążek są Numb, Monster V.1, Monster V2, Money oraz Lose You Again. W rozmowie z Interią, Tom Odell skomentował wybrane utwory: "Piosenki na ten album zacząłem pisać w momencie, w którym moje zaburzenia lękowe były tak silne, że nie pozwalały mi na nic innego. To dlatego jedynym wyjściem z sytuacji było pisanie o moich najgłębszych uczuciach. Próbowałem zrozumieć, dlaczego codziennie doświadczam ataków paniki. W pewnym momencie pomyślałem: "Pie***yć to wszystko, od dzisiaj będę pisał o tym, co się do nich przyczynia". To dlatego album nosi tytuł "Monsters". Znajdują się na nim piosenki o pieniądzach, narcyzmie, który w dzisiejszych czasach jest bardzo powszechny, o social mediach, prawicowych tyranach, którzy w czasie tworzenia tej płyty całkiem zdominowali wszelkie wiadomości, o strzelaninach w szkołach... Podsumowując, to utwory o tym, co według mnie miało ogromny wpływ na moje samopoczucie". 

Tom Odell - bilety na koncert

Bilety dostępne będą w sprzedaży ogólnej od 28 stycznia od godziny 10:00. Portale muzyczne już ostrzegają, że muzyk ma rozbudowany fanbase, który szybko wykupuje bilety, zatem będzie trzeba się spieszyć. Przy aktualnych obostrzeniach, biletów będzie z pewnością mniej w porównaniu do tego, ile ich było przed pandemią COVID-19. 

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: Interia/rytmy

Źródło zdjęcia głównego: Jena Ardell/Getty Images

Pozostałe wiadomości