Tom Odell

  Tom Odell

  Choć teraz jest jednym z najbardziej rozpoznawanych brytyjskich wokalistów, to jego pierwsza płyta miała - jak mówi Marcin Prokop - mieszane recenzje. Jak Tom Odell radzi sobie z krytyką? Gdzie szuka źródła inspiracji? Czy jego życie jest tak smutne jak śpiewane przez niego piosenki? I czemu uciekł z Wielkiej Brytanii do Nowego Jorku? W Dzień Dobry TVN opowiedział również, dlaczego nigdy nie śpiewa z playbacku i, kto jest dla niego mistrzem słowa.

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: śpiewał przed The Rolling Stones i doceniono go tą samą nagrodą, co Adele... U nas, na żywo, brytyjskie objawienie Tom Odell! W programie także: polski Kuwejt - miejsce, gdzie nie ma kolejek do lekarza, a domy komunalne wyglądają jak wille. Filip Chajzer sprawdzi, jak się mieszka w Kleszczowie - najbogatszej gminie w Polsce! A na koniec: przywracamy uśmiech pewnej młodej kobiecie. Poznacie historię Agnieszki! Bądźcie z nami jutro od 8:00! :-)

  Tom Odell swoją karierę zaczynał bardzo wcześnie. Jego płyty biją obecnie rekordy popularności. W jego najnowszych piosenkach jest mnóstwo smutku. Dlaczego? Czy ogląda swoje wywiady? I co go krępuje? Z muzykiem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Gabi Drzewiecka.

  Jedną z gwiazd tegorocznego OPEN'ER FESTIVAL był brytyjski piosenkarz Tom Odell, laureat prestiżowej nagrody BRIT Awards. Z wokalistą spotkała się Gabi Drzewiecka. Do czego się jej przyznał? Jakie tajemnice skrywa nieśmiały Tom Odell? I o czym marzy?

  Zacznijcie niedzielny poranek z Dzień Dobry Wakacje! A zapraszają Ewelina Lisowska, która będzie do Waszej dyspozycji na naszym czacie. Tom Odell, który powie o niezrealizowanych planach, a także rodzina, która wróciła z podróży dookoła świata. Bądźcie z nami o 8.30!

  Jedna z gwiazd tegorocznego OPEN'ER FESTIVAL brytyjski piosenkarz Tom Odell zyskał popularność dzięki debiutanckiemu albumowi "Long Way Down", który ukazał się w 2013 r. W tym samym roku artysta otrzymał nagrodę BRIT Awards. Z piosenkarzem spotkała się Gabi Drzewiecka. Do czego się jej przyznał? Całą rozmowę zobaczycie w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry Wakacje.

  Gangster przerywa milczenie. Tylko u nas opowie o kobietach w mafii. Następnie: nielegalny botoks . W programie także: gwiazdy zdradzą sekrety Natalii Kukulskiej. Ponadto: nie może dotykać mężczyzn, używać perfum i zakładać nogi na nogę, czyli z czym musi się zmierzyć kobieta w islamie? Bądźcie z nami jutro punktualnie o 8.00. Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.