Magdalena Różczka przeszła metamorfozę do nowej roli. "Na co dzień jestem dresiarą"

Kto szefuje na planie „Tajemnicy Zawodowej”?
"Tajemnica zawodowa" to jeden z najbardziej lubianych seriali wśród wiosennych nowości TVN. Produkcja łączy w sobie wątki prawnicze i medyczne, w których przeplatają się zawirowania miłosne bohaterów. Aktorzy zdradzili nam co nieco na temat losów granych przez siebie postaci.

"Tajemnica zawodowa": metamorfoza Magdaleny Różczki

Główną bohaterką serialu jest 40-letnia Julia (Magdalena Różczka), która poświęciła się rodzinie, odkładając na bok swoje ambicje i stworzyła dom, o jakim zawsze marzyła. Jako żona i matka dwóch córek żyje w cieniu męża, aż do czasu, gdy odkrywa tajemnicę, która zburzy jej dotychczasowy świat.

- Na samym początku serialu i pierwszego odcinka dowiaduję się, że mąż mnie zdradza i to od dwóch lat - powiedziała aktorka.

Magdalena Różczka zakulisowo opowiedziała nam o kreacji granej przez siebie postaci. Na co dzień gwiazda nie przykłada dużej wagi do ubioru i dodatków. Na planie "Tajemnicy zawodowej" wszystko się zmieniło.

- Nie jestem na co dzień elegancka, jestem dresiarą, nie mam żadnego pierścionka, nie nosze biżuterii. Aż tu nagle mam garnitury, super buciki i takie tam - mówiła serialowa Julia.

"Tajemnica zawodowa": w kogo wciela się Cezary Pazura?

Aktor gra lekarza, chirurga ginekologa – Andrzeja Żurawskiego. W rozmowie z Dzień Dobry TVN opowiedział o swojej postaci.

- Pierwszy dzień na planie powiało grozą, bo Magda ustawiła mnie inaczej, niż reżyser - wyznał.

- Rządzi moja serialowa żona. Pierwszy raz gram tak złożoną postać. Jak obronić faceta, który ma wspaniałą żonę, dwie córki, a jednak ma romans. Ciężko to wykonać. Tym bardziej, że wiem, co się stanie, a nie mogę tego powiedzieć - dodał Cezary Pazura.

"Tajemnica zawodowa" - gdzie oglądać?

Serial "Tajemnica zawodowa" dostępny jest w serwisie Player.pl i na antenie TVN.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Jarosławski, Kinga Burzyńska

podziel się:

Pozostałe wiadomości