Gwiazdy

Cezary Pazura spotkał się na planie z Dorotą Chotecką. Jaki ma kontakt z jej córką?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plejada.pl
Cezary Pazura

Cezary Pazura gra jedną z głównych ról w "Tajemnicy zawodowej". W drugiej części serialu do obsady dołączyła żona jego brata, Dorota Chotecka. Jak spędzili wspólnie czas na planie zdjęciowym? Czego dotyczyły ich rozmowy?

Cezary Pazura i Dorota Chotecka na planie serialu "Tajemnica zawodowa"

Cezary Pazura udzielił wywiadu serwisowi Plejada.pl. Wspominał w nim role filmowe, w których towarzyszyła mu Dorota Chotecka - żona jego brata, Radosława Pazury. - Po raz pierwszy spotkaliśmy się na planie filmu "Pożegnanie z Marią". Graliśmy parę, była moją filmową żoną. Często graliśmy pary - przyznaje.

Choć tym razem nie występują w charakterze małżonków, znów pracowali nad tą samą produkcją. Oboje wystąpili w drugiej serii "Tajemnicy zawodowej".

- Nasze role się mijają, bo ona jest ze strony Piotrka Stramowskiego. Jestem z nim [z serialowym Pawłem - przyp. red.] w konflikcie, więc... nie mogę zdradzać do końca. Spotkaliśmy się parę razy. Gramy dla siebie zupełnie obcych ludzi, więc nie mamy tutaj relacji - opowiada aktor.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Jakie tematy podejmują podczas wspólnej pracy? Zazwyczaj dotyczą one rodziny. - Rozmawiamy o moich rodzicach, którzy są w nienajlepszej formie. Opiekujemy się nimi rodzinnie, więc to są tematy i wreszcie możemy się nagadać. Jak się spotykamy między scenami, to jest szansa, żeby szybko załatwić sprawy. Tak wygląda życie rodzinne artystów - ocenił Cezary Pazura.

Cezary Pazura wychwala córkę Doroty Choteckiej i Radosława Pazury

Cezary Pazura w wywiadzie dla portalu Plejada.pl zdradził, że chętnie rozmawia wraz ze szwagierką o dzieciach. Sam jest ojcem czworga pociech: 34-letniej Anastazji, 13-letniej Amelii, 10-letniego Antoniego oraz 4-letniej Rity. Radosław Pazura i Dorota Chotecka wychowują natomiast jedynaczkę - 15-letnią Klarę Marię. Popularny wujek wypowiada się o niej w samych superlatywach.

- Jestem ojcem chrzestnym ich Klary, a to jest moja ukochana chrześnica. To jest tak wspaniałe, piękne, mądre dziecko. Takich dzieci to tylko się zazdrości - przyznał aktor.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości