Gwiazdy

Dorota Chotecka i Radosław Pazura o swoim ponad 30-letnim związku: "Radek oświadczył mi się ze trzy, cztery razy"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Źródło:
Dzień Dobry TVN
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem

W show-biznesie często rozpadają się nawet najbardziej obiecujące związki. Ciągłe wyjazdy i poznawanie nowych ludzi nie sprzyjają głębokim relacjom. Dowodem na to, że prawdziwa miłość jest jednak możliwa są Dorota Chotecka i Radosław Pazura, którzy swoją relację pielęgnują już od ponad 30 lat.

Przepis na miłość Doroty Choteckiej i Radosława Pazury

Jaki jest przepis Choteckiej i Pazury na udany związek? Miłość, miłość i jeszcze raz miłość – żartuje aktor. Para dba jednak o swoją prywatność – nigdy nie pokazują córki, która od małego sobie tego nie życzy. Ich córka uwielbia język niemiecki i jak żartują, ma do nich pretensje, że nie mówią po niemiecku. Zaznaczają też, że absolutnie nie ciągnie jej do aktorstwa, ponieważ jest umysłem ścisłym. Małżeństwo stara się uczestniczyć w ważnych premierach – jednak niekoniecznie wybierają się na wszystkie zapraszane wydarzenia.

- Radek oświadczył mi się ze trzy cztery razy, pierścionki przyjmowałam, z decyzją było gorzej. Później los zdecydował trochę za nas, bo wszyscy chyba wiedzą, że Radek miał wypadek ileś lat temu, w związku z tym pomyślałam sobie, że będę sama, nic mi nie zostanie, gdy zostanę sama. Pomyślałam, że to był największy błąd, bo ja się bałam tego ślubu. Natychmiast jak ozdrowiał i mi się oświadczył to oczywiście przyjęłam i wzięliśmy ślub i powiem, że była to jedna z najlepszych decyzji jaką podjęłam - wspomina aktorka.

Drugie wesele po dziesięciu latach?

Dla Radosława wypadek też był punktem zwrotnym, który dał mu sposobność do tego, by podjąć decyzję o ślubie. Sam wtedy dowiadywał się, co to znaczy "być tym mężczyzną" i na czym polega miłość. Jak wspomina Dorota Chotecka, w Święta Wielkanocne, przy rodzinie, Radek będąc jeszcze na wózku, z nogą na temblaku, oświadczył się jej po raz kolejny i to były te ostatnie zaręczyny, nie czekała już na kolejne.

W życiu zawodowym przed Radosławem jego premiera, Chotecka realizuje się z kolei w "Tajemnicy zawodowej". W drugim sezonie ma, jak mówi, niekonwencjonalną rolę. Gra tam ze swoim szwagrem, Cezarym Pazurą.

Ślub pary był skromny – odbył się we Włoszech, gdzie wybrała się z nią tylko najbliższa rodzina, ponieważ zakochani chcieli uciec przez paparazzi. Na dziesiątą rocznicę ślubu postanowili zrobić prawdziwe wesele i zaprosili około stu osób. Wcześniej odbyła się także msza święta na Jasnej Górze.

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości