Gwiazdy

Dorota Chotecka i Radosław Pazura na archiwalnym zdjęciu. Fani zaskoczeni: "Jacy podobni"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Kto jest na tym zdjęciu?

Dorota Chotecka i Radosław Pazura są parą już od kilkudziesięciu lat. Małżeństwo aktorów unika skandali i jest niezwykle zgodne. Teraz pokazali swoje zdjęcie sprzed 32 lat. Fanów zachwyciło archiwalne ujęcie.

Związek Doroty Choteckiej i Radosława Pazury

Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się na korytarzu szkoły filmowej. Choć ona wydawała się niedostępna, on stwierdził, że nie ma rzeczy niemożliwych i zaczął ją podrywać. Szybko przypadli sobie do gustu. Od tamtej pory tworzą udany związek, choć aktorka przyjęła oświadczyny dopiero po 14 latach relacji. Była w niej duża rezerwa do małżeństwa, założenia rodziny i posiadania dzieci, która wynikała z obaw z dzieciństwa. Gdy wyszła za mąż te lęki jednak zniknęły. Dziś wychowują wspólnie córkę, Klarę Marię i są ze sobą niezwykle szczęśliwi. Jaki jest sekret ich związku?

Gesty są ważne. Ale przede wszystkim ważne jest dotknięcie werbalne. Słowo ma moc. I tak powinno być. Mężczyzna i kobieta powinni podgrzewać ciągle swój związek. Bez tego ognia, bez dopalania wszystko gaśnie, staje się chłodne, zimne

- mówił Radosław Pazura w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

Dorota Chotecka i Radosław Pazura na zdjęciu sprzed lat

Teraz aktorska para postanowiła wspomnieniami cofnąć się do początków ich relacji. W swoich mediach społecznościowych Dorota Chotecka opublikowała zdjęcie sprzed lat, na którym widać, jak wraz z Radosławem siedzi przy stole w mieszkaniu urządzonym w stylu PRL-u. Oboje mają podobnej długości rude włosy, przez co na pierwszy rzut oka przypominają rodzeństwo.

- U teściów. Wspominamy. Jak było 32 lata temu. #wspomnienia #familytime #studenckieczasy #niedziela #zrodziną #happydays - napisała Dorota Chotecka na swoim koncie na Instagramie.

Fotografia rozbawiła fanów pary. W komentarzach zachwycili się urodą małżeństwa, a także ich piękną relacją, która trwa już tyle czasu. Pisali: "Genialne!", "Po twarzy widać, że to Pani. Po oczach poznałam", "Jacy podobni", "Młodzi, cudni", "Tamte zdjęcia jednak mają moc" czy "Pan Radek zapatrzony i zakochany. Pozdrawiamy gorąco i życzymy kolejnych 32 lat".

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: VIPHOTO/East News/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości