Gwiazdy

Syn Magdy Gessler planuje wesele. "Wielka miłość kończy się wielkim ślubem"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Tadeusz Müller oświadczył się swojej ukochanej na początku czerwca. Syn Magdy Gessler i jego wybranka zdecydowali, że sakramentalne "tak" powiedzą sobie w przyszłym roku. Para rozpoczęła już przygotowania do ceremonii. Jak zareagowała na tę nowinę prowadząca program "Kuchenne rewolucje"?

Tadeusz Müller planuje ślub

Tadeusz Müller poprosił ukochaną o rękę podczas wakacji na Majorce. Małgorzata Downar bez wahania przyjęła oświadczyny, a szczęśliwą nowinę ogłosiła światu za pośrednictwem Instagrama w czerwcu. Teraz na profilu jej narzeczonego pojawiła się informacja, która wyraźnie wskazuje, że zakochani nie chcieli zwlekać z organizacją ślubu i wesela.

Syn Magdy Gessler opublikował w mediach społecznościowych rozległy wpis, będący zapowiedzią swoistej rewolucji. 38-latek przyznał, że data ceremonii została już ustalona i to zaledwie wstęp do kolejnych zmian.

- Bierzemy ślub w przyszłym roku i już nie możemy się doczekać. Wakacyjny relaks pozwolił nam zaplanować jak będzie wyglądało nasze życie, co w nim zmienimy, gdzie zamieszkamy i czy będziemy się zajmować tym, czym do tej pory… Będzie dużo zmian! Jednak teraz w głowie mamy tylko jedno pytanie… wesele na plaży czy w naszym domku na Bugiem? Zostało nam niewiele czasu na podjęcie decyzji - napisał restaurator pod serią wakacyjnych zdjęć, na których zapozował ze swoją wybranką.

Magda Gessler wielokrotnie podkreślała, że w pełni akceptuje relację swojego syna. Małgorzata Downar bardzo przypadła do gustu swojej przyszłej teściowej. Nie dziwi zatem fakt, że gospodyni "Kuchennych rewolucji" natychmiast odniosła się do wyjątkowego postu.

Zobacz wideo: Magda Gessler i jej przepis na sukces

Magda Gessler i jej przepis na sukces
Magda Gessler i jej przepis na sukces

Magda Gessler o ślubie syna

Znana restauratorka nie kryła wielkiego wzruszenia. Zapewniła też ukochanego syna i jego wybrankę, że będzie wspierać ich w każdej decyzji.

- Cudowni kochani. Bierzcie ten ślub, gdzie wam jest miło na sercu... Tyle na sercu ciepła czuje... wspaniałe jabłka i gruszki... dzieci moje - napisała pod zdjęciami zakochanych szczęśliwa i dumna mama.

Pocztówka z egzotycznych wakacji Tadeusza Müllera i Małgorzaty Downar znalazła swoje miejsce także na instagramowym profilu Magdy Gessler. Restauratorka opublikowała w mediach społecznościowych selfie zakochanych oraz fotografię, na której zapozowała jej przyszła synowa. Post został też opatrzony chwytającym za serce opisem, który doskonale oddaje charakter tak podniosłej chwili.

- Wielka miłość kończy się… wielkim ślubem... - czytamy.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości