Gwiazdy

Szymon Pejski powraca z nowym singlem. "To utwór, z którym każdy mógłby się zidentyfikować"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
Informacja prasowa
Szymon Pejski w piosence „Koniec”
Szymon Pejski w piosence „Koniec” Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Szymon Pejski na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór pt. "Koniec", który zapowiada jego drugi album. O czym jest nowy singiel artysty? Jak został odebrany przez słuchaczy?

Szymon Pejski w piosence "Koniec"

Szymon Pejski dwa lata po wydaniu debiutanckiego albumu "Piosenki o miłości" powraca z nowym singlem pt. "Koniec".

To utwór, z którym każdy mógłby się zidentyfikować na jakimś etapie życia. Opowiada o końcu romantycznej relacji między dwojgiem ludzi, ale jej treść można rozumieć też szerzej, odnosząc się do wielu rzeczy, których koniec jest dla nas trudny. Utwór opowiada też o tym, że czasem ciężko nam ten koniec zaakceptować i próbujemy go wyprzeć

Za warstwę muzyczną utworu odpowiada Szymon Pejski i Łukasz Gorczyca. Zaś autorem tekstu i producentem jest sam wokalista. Singlowi towarzyszy teledysk, który został zrealizowany na ulicach Warszawy i okolic.

"Koniec" zyskał uznanie największych rozgłośni radiowych w Polsce.

Szymon Pejski - kim jest?

Szymon Pejski to pochodzący z Łodzi wokalista i multiinstrumentalista, autor piosenek i tekstów (również do filmów), który solidne muzyczne wykształcenie zdobył w londyńskiej Vocaltec Actontown. Wiele osób zapewne go pamięta z programu "Mam Talent!", gdzie występował jako członek zespołu SteamLove. Od stycznia tego roku jest wokalistą zespołu Chłopcy z Placu Broni.

W 2020 r. ukazała się debiutancka płyta artysty pt. "Piosenki o miłości". Obecnie muzyk pracuje nad drugim solowym krążkiem.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: Informacja prasowa

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Pozostałe wiadomości