Syn Justyny Steczkowskiej uniknął wysokiego mandatu dzięki znanej mamie? "Policję ugadałem kilka razy"

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
Plotek.pl
Leon Myszkowski i Justyna Steczkowska

Popularność niesie ze sobą wiele przywilejów. Przekonał się o tym Leon Myszkowski, najstarszy syn Justyny Steczkowskiej. W najnowszym wywiadzie opowiedział, jak reagują policjanci, gdy dowiadują się, że jego mamą jest znana wokalistka.

Leon Myszkowski - syn Justyny Steczkowskiej

Justyna Steczkowska w zeszłym roku świętowała 25-lecie swojej kariery. Jest jedną z najsłynniejszych piosenkarek w Polsce i ma na koncie aż 16 albumów studyjnych. Prywatnie jest mamą trójki dzieci. W 2000 roku urodził się jej pierwszy syn Leon. Następnie w 2005 roku przyszedł na świat Stanisław, a w 2013 roku Helena.

Gwiazdy o macierzyństwie

Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Leon Myszkowski ma już 23 lat i z powodzeniem rozwija muzyczną karierę. Jest DJ-em, a także producentem. Choć samodzielnie działa w branży muzycznej, to czasami zdarza mu się korzystać z tego, że jest synem popularnej gwiazdy. W jaki sposób? Leon uchylił rąbka tajemnicy w wywiadzie dla Plotka.

- Policję ugadałem kilka razy. W różnych okolicznościach zostaliśmy z moim kolegą zatrzymani przez stróżów prawa, musieli nas wylegitymować. W aucie my byliśmy u nich. Pada zawsze takie pytanie o nazwisko panieńskie matki - powiedział Myszkowski.

Leon Myszowski o zaletach popularności

Jak zareagowali policjanci, gdy dowiedzieli się, z kim mają do czynienia?

- No i ja mówię, że Steczkowska i nagle dwie głowy na tylne siedzenie. I ja się patrzę, a oni: "Ale ta?" Ja mówię: "No tak". I tak by sobie wrzucili na bęben i to sprawdzili, jakbym ich oszukał, więc to było bezcelowe. Generalnie to była taka sytuacja, że powinniśmy dostać mandat. Ostatecznie dostaliśmy mandat mniejszy, 50 zł takiego pouczenia może. Ogólnie na samym początku już byli dla nas bardzo mili - przyznał Myszkowski w wywiadzie dla Plotka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: Plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości