Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka - razem od 23 lat. "To mi się spodobało, że jest normalną dziewczyną"

Autor:
Maria
Czarniecka
Jaki love song prowadzi ich przez życie?
Jaki love song prowadzi ich przez życie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Natalia Kukulska z Michałem Dąbrówką przemierza życie już od 23 lat. Para doczekała się trójki dzieci, z którymi dzisiaj razem tworzy muzykę. Czy istnieje recepta na trwały związek? Kukulska i Dąbrówka próbowali nam zdradzić swoją tajemnicę w Dzień Dobry TVN.

Natalia Kukulska o ślubie

Natalia Kukulska 23 lata temu powiedziała sakramentalne "tak" Michałowi Dąbrówce. Para wspomina dziś ze śmiechem, że kilka dni po ślubie w prasie pojawił się nagłówek "Gwiazda i bębniarz". Czas jednak pokazał, że ta relacja nie jest typową dla show-biznesu. Wśród wielu rozpadających się związków - Kukulska i Dąbrówka wciąż trzymają się razem z dala od celebryckiego szumu i rozgłosu. - To mi się spodobało w Natalii, że jest normalną dziewczyną, a nie "gwiazdą" - powiedział Michał.

Para preferuje kameralne, rodzinne uroczystości. - Ślub był bardzo skromny, tak samo wszystkie nasze celebracje i uroczystości też są skromne, nierozbuchane - opowiadała Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka - razem od 23 lat

Małżonkowie przyznali, że są jak dwie połówki jabłka. W pewnych kwestiach są tacy sami, a w niektórych się uzupełniają. - Ja zacząłem się spóźniać - przyznał Dąbrówka. - A ja przestałam - dodała ze śmiechem Kukulska.

Para doczekała się trójki dzieci - Jana, Anny i Laury. Każde z nich idzie w ślady muzykalnych rodziców. - Janek zaaranżował najnowszy singiel rodziców pt.: "Kamienie", który w niedzielę trafił do sieci. Nie da się ukryć, że małżonkowie są ze sobą bardzo szczęśliwi. Czy po 23 latach znaleźli już tajemną recepturę na udany związek?

- Jeśli państwo spodziewacie się, że my jesteśmy tu jako eksperci od związków - broń Boże - przyznała Natalia Kukulska. - Nie mamy żadnych recept, ale wiem na pewno, że warto ich szukać - dodała.

Całej rozmowy możesz posłuchać oglądając powyższe wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości