Córka Andrzeja Grabowskiego o relacjach z ojcem. "Potrafimy przemilczeć całe spotkanie"

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Katarzyna Grabowska i Andrzej Grabowski

Katarzyna Grabowska, młodsza córka Andrzeja Grabowskiego, w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoim tacie. Przyznała, że znany aktor potrafi być i duszą towarzystwa, i milczącym obserwatorem. Jak się ze sobą dogadują?

Jakim tatą jest Andrzej Grabowski?

Andrzej Grabowski ze związku z Anną Tomaszewską ma dwie córki - 40-letnią Zuzannę oraz 32-letnią Katarzynę. Obie poszły w ślady rodziców i zostały aktorkami. Młodsza z nich, Kasia, w wywiadzie dla serwisu cozatydzien.tvn.pl uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała, jaki prywatnie jest jej tata. Przyznała, że niektóre z cech charakteru po nim odziedziczyła.

Polscy aktorzy i aktorki

Piotr Adamczyk serwuje „Miłość po angielsku”
Piotr Adamczyk serwuje „Miłość po angielsku” Dzień Dobry TVN
wideo 2/17

- Mój tato bywa czasami zamknięty, trochę niedostępny, bywa humorzasty, smutny, wsobny, nostalgiczny. Nie jest to żadna wada i ja trochę to po nim mam, jestem trochę do niego podobna, co odkrywam z zaciekawieniem. Mój tata, jak jest duszą towarzystwa, jak są ludzie, okazje do świętowania, to jest otwarty, towarzyski, cudowny i nikt by nie powiedział, że potrafi być czasami tak zamknięty i ponury - wyznała Katarzyna Grabowska.

Z biegiem lat zarówno Katarzyna, jak i Zuzanna przyzwyczaiły się do tego, że ich tata miewa zmienne nastroje.

- (...) Nauczyłyśmy się z tym funkcjonować, nikt od niego nic nie wymaga, czasami potrafimy przemilczeć całe spotkanie z nim. Taki jest momentami, to potrafi być trudne, a zarazem jest absolutnie bezproblemowy, bardzo pomocny, wspiera nas pod wieloma względami, ma wiele przyjemnych cech - wyjaśniła aktorka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Katarzyna Grabowska o ciąży

Aktorka w październiku 2021 roku po raz pierwszy została mamą. Okazuje się, że czas ciąży nie był dla niej łaskawy. Dlaczego?

- Myślę, że pojawienie się dziecka na świecie i ciąża jest poważną sprawą. Fizycznie znosiłam ją bardzo dobrze, ale miałam dużo niepotrzebnych lęków, strachów i nie był to mój ulubiony stan. Niektóre kobiety bardzo lubią być w ciąży, czują się bardzo kobieco, pewnie, ja nie. Raczej chciałam, żeby to się skończyło, nie było tak tragicznie, ale czekałam na końcówkę. Cały ten rok był najtrudniejszy w moim życiu pod pewnymi względami, ale i najcudowniejszy - stwierdziła Grabowska.

Wywiad z Katarzyną Grabowską można przeczytać na stronie cozatydzien.tvn.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa, Wojciech Olkuśnik/East News

Pozostałe wiadomości