Gwiazdy

Kasia Sokołowska pokazała urocze zdjęcie z synkiem. "Co za wzruszający widok"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik

Kasia Sokołowska to jedna z najbardziej cenionych reżyserek pokazów mody. Szerokiej publiczności dała się poznać, jako jurorka w programie "Top Model". Niedawno celebrytka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Z okazji ukończenia przez malucha pierwszego miesiąca celebrytka zamieściła w sieci serię zdjęć ze swoją pociechą.

Kasia Sokołowska świętuje 1. miesiąc życia syna

Kasia Sokołowska należy do celebrytów, którzy chronią swoją prywatność i sporadycznie dzieli się z internautami szczegółami codziennego życia. Ponieważ jej syn skończył właśnie miesiąc, reżyserka pokazów mody i jurorka "Top Model" zdecydowała się zrobić wyjątek i opublikowała na Instagramie kilka prywatnych zdjęć. Celebrytka pozuje do nich wspólnie z pociechą. Pod serią fotografii napisała tylko: "1 miesiąc".

Mimo że na fotografiach widać jedynie stopy i dłonie dziecka, to internauci rozpływali się w zachwytach nad malcem. Joanna Przetakiewicz-Rooyens, która także skomentowała wpis celebrytki przyznała, że "Te stópki, do całowania".

Obok zachwytów nad maluchem pojawiły się także życzenia dla świeżo upieczonej mamy. - Miłość, wszystkiego pięknego Pani Kasiu - napisała jedna z osób. - Co za wzruszający widok. Cudowności i radości dla Pani, Pana Artura i Aniołka - dodał ktoś inny.

Kasia Sokołowska została mamą

Kasia Sokołowska i jej partner Artur Kozieja kilka tygodni temu zostali rodzicami. W lipcu na świat przyszedł ich syn - Iwo Lew. W programie "Miasto kobiet" celebrytka wyznała, że zaszła w ciążę dzięki in vitro. - Zdecydowałam się na tę procedurę, bo wiedziałam, że bardzo chcę mieć dziecko. Po naturalnej ciąży, którą straciłam, upewniłam się w tym, że trzeba o to zawalczyć, że jestem jeszcze młoda, zdrowa, wszystko działa. Cudowne jest to, sama się wzruszam, że się udało - mówiła w programie.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News

Pozostałe wiadomości