Gwiazdy

Sylwia Gliwa zapozowała w pościeli bez makijażu. Fan: "Wyglądasz jak księżniczka"

Gwiazdy

Sylwia Gliwa

Sylwia Gliwa regularnie wrzuca do sieci zdjęcia z życia prywatnego. Zamiast filtrów aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" stawia na naturalność. Tak też było i tym razem. Gwiazda pokazała zdjęcie prosto z łóżka, czym zaskoczyła i zachwyciła fanów.

Mimo, że Sylwia Gliwa ma na koncie wiele ról filmowych i serialowych, to widzowie kojarzą ją przede wszystkim jako Monikę Ziębę z "Na Wspólnej". Jak na gwiazdę XXI w. przystało, aktorka chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym profilu nie brakuje kadrów z życia prywatnego. Ostatnio Gliwa zaprosiła fanów do swojej sypialni i pokazała intymne zdjęcie prosto z pościeli.

Leniwy poranek Sylwii Gliwy na Instagramie

Serialowa Monika Zięba ma za sobą leniwy i przyjemny poranek. Nic dziwnego, że postanowiła uwiecznić ten czas na zdjęciu. Instagramowi obserwatorzy Sylwii Gliwy z miejsca wpadli w zachwyty. Aktorka pokazała się w bardzo prywatnym wydaniu. Na zdjęciu widzimy, jak leży w łóżku z psem, okryta pościelą. Pod ręką ma książkę oraz śniadanie. To już nie pierwszy raz, kiedy gwiazda zapozowała do zdjęcia z lekturą. Wiele wskazuje na to, że jest prawdziwym molem książkowym.

Sylwia Gliwa bez makijażu

Jako że zdjęcie zostało wykonane rano, to Sylwia Gliwa jest na nim jeszcze bez makijażu. Fani docenili jej naturalne piękno, o czym dali znać w komentarzach.

  • Wyglądasz jak księżniczka.
  • Ślicznie.
  • Jak zawsze najpiękniejsza.

Nie każda kobieta zdecydowałaby się na pokazanie takiego zdjęcia w sieci. Trzeba jednak przyznać, że Sylwia Gliwa prezentuje się na nim zjawiskowo.

Sylwia Gliwa - kariera, kim jest?

Sylwia Gliwa może poszczycić się aktorskim wykształceniem. W 2001 r. ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Po ukończeniu studiów aktorka występowała na deskach warszawskiego Teatru Współczesnego. Była również związana z Teatrem im. Gombrowicza w Gdyni, Teatrem im. Solskiego w Tarnowie oraz z teatrami Kamienica i Komedia w Warszawie.

Największą popularność przyniosła jej rola Moniki Zięby w seriali "Na Wspólnej", ale widzowie mogą również kojarzyć ją z takich produkcji, jak "Usta, usta" czy "Karol, człowiek, który został papieżem".

Zobacz też:

Modelka w niecodzienny sposób zbiera pieniądze na leczenie ukochanego. Pozuje w sieci nago

Elżbieta Romanowska planuje swój ślub. "Pójdę chyba w czarnej sukni, dla odmiany"

Przyjaźń z byłym mężem? Gosia Ohme udowadnia, że jest możliwa

Zobacz wideo: Sylwia Gliwa o uwagach z dzienniczka

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości