poranek

  Czy odwadnia i wypłukuje magnez?

  Życie w biegu, praca i dzieci. Jak pogodzić to wszystko, by nie wpaść w wir obowiązków trwających 24 godziny na dobę? Grunt to dobre rozpoczęcie dnia, co udowadnia Anna Wendzikowska.

  Jakie zmiany warto wprowadzić?

  Kiedy dni są długie, a słoneczna pogoda za oknem zachęca do działania, warto zadbać o to, by każdy poranek obfitował w dobrą energię i przynosił nam chęci do podejmowania wszelakich wyzwań. Poranna rutyna pozwala uniknąć chaosu podczas przygotowywania się do pracy lub innych zobowiązań, ułatwia organizację domowych obowiązków, a przede wszystkim pozytywnie wpływa na nasz nastrój. Jak zatem dobrze zacząć dzień i w pełni się nim cieszyć już od momentu przebudzenia?

  Wiele osób o poranku zmaga się z sennością, niskim poziomem energii czy motywacji do działania. Przeciąganie drzemki, przestawianie budzika i ponowne zapadanie w sen, to już chyba norma. Jak się okazuje, im więcej prób wstawania podejmujemy, tym gorsze rezultaty osiągamy. Jak więc szybko się obudzić, wprawić w doskonały nastrój i przy okazji podkręcić metabolizm? O tym opowiedział nam Karol Wyszomirski, interdyscyplinarny dietetyk, trener.

  Paulina Młynarska trzy lata temu spełniła swoje marzenie o domu na Krecie. Choć dziennikarka zwolniła tempo życia i oddycha pełną piersią, to nie stroni od mediów społecznościowych. Teraz zdradziła swój przepis na udany poranek.

  Sylwia Gliwa regularnie wrzuca do sieci zdjęcia z życia prywatnego. Zamiast filtrów aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" stawia na naturalność. Tak też było i tym razem. Gwiazda pokazała zdjęcie prosto z łóżka, czym zaskoczyła i zachwyciła fanów.

  W wywiadach ludzie powszechnie uważani za ludzi sukcesu, jak Mark Zuckerberg czy Steve Jobs, wielokrotnie opowiadali o swoich porannych nawykach. Utrzymywali, że to właśnie codzienna rutyna i dobrze rozpoczęty dzień były kluczami ich sukcesu. Jak wziąć z nich przykład? W Dzień Dobry TVN opowiadała o tym dziennikarka, Aga Kozak.

  Przed nami nie tylko kolejny tydzień, ale i nowy miesiąc. Wiosna zbliża się wielkimi krokami, jednak na ciepłe i słoneczne dni będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Jak przetrwać ten czas? Joanna Jabłczyńska zdradziła patent, który każdego poranka daje jej siłę i energię na cały dzień.

  Intrygująca, zaskakująca i niezwykle zdolna. Natalię Przybysz znamy jako artystkę niepokorną. Tym razem, pokazała nam się z nieco innej strony. Jak wygląda codzienność piosenkarki?

  Dla jednych to kawa na tarasie, dla innych szybki prysznic. Dla niej liczą się rytuały. Edyta Herbuś w rozmowie z Basią Pasek zdradziła, jaki jest jej sposób na rozpoczęcie dnia.

  Zastanawialiście się kiedyś, jak mogą wyglądać poranki naszych prowadzących, gdy akurat nie znajdują się na planie programu? Rąbka tajemnicy uchyliły Damian Michałowski, który opowiedział, jak wyglądał początek jego piątkowego dnia. Okazało się, że dziennikarz postawił na sportową aktywność.

  Szybki krok, pośpiech, klaksony samochodów - tak wyglądają warszawskie ulice codziennie rano. Co jeszcze się dzieje o poranku? Sprawdził to reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Czy znalazł kogoś, kto się nie spieszy?

  Jak uruchomić się z samego rana, żeby nie zabrakło nam energii w trakcie całego dnia pracy? Kilka prostych ćwiczeń zaprezentowała nam, w studiu Dzień Dobry TVN, Anna Kerth. Zobaczcie jak wykonać "ślimaczka", "oklepywanie", "uziemienie" i "ósemki". Kto z Was ćwiczy codziennie rano?

  "Dziewczyńskie" poranki to inicjatywa czterech pozytywnie zakręconych dziewczyn z Żoliborza. Ma ona na celu łączenie w przyjemny i aktywny sposób pań, które lubią sport. Pojechaliśmy tam z kamerą, by zobaczyć, jak taki poranek wygląda.

  Masz problem z poranną pobudką? Terroryzuje Cię twój własny budzik? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer postanowił sprawdzić, co lub kto budzi najskuteczniej. Budzik, dziecko, poczucie obowiązku, mąż czy może pies? W poszukiwaniu odpowiedzi dotarł nawet na ulicę Pobudki w Warszawie!

  "Dzień Dobry TVN" to od wielu lat już nie tylko program śniadaniowy - to pierwszy w Polsce wyznacznik trendów, spowiednik gwiazd, demaskator świata show-biznesu, pogromca mitów, odkrywca nowości muzycznych, skarbiec wiedzy kulinarnej i najlepszy partner do rozmowy na trudne tematy. Nie dziwi więc fakt, że w nowym sezonie program zaskoczy jeszcze większą ilością tematów i akcji specjalnych najwyższej jakości.

  Jest 8.00. Czas wstawać, bo to świetna godzina na trening. Zobaczcie naszą propozycję ćwiczeń na Dzień Dobry!

  Striptizerki z nocnego klubu w Moskwi rozebrały się dla Putina. Stworzyły kalendarz, którego motywem przewodnim jest wojna w Syrii. Chciały powalczyć ze stereotypami. Jakimi? Z dziewczynami z Moskwy rozmawiał dziennikarz Żenia Klimakin.

  Tak, w najbliższą sobotę, 31 sierpnia, wyemitujemy 1911 odcinek Waszego ulubionego porannego programu. Kto z Was jest z nami od samego początku? :)

  Co dzieje się za kulisami Dzień Dobry TVN, kiedy trwa blok reklamowy? Co robią goście czekający na spotkanie z Wami? Oto odpowiedź!

  Gruzja także ma swoje Dzień Dobry TVN! Ma też swoich prowadzących, swoje studio i swoje godziny emisji. Zobaczcie, jakie są podobieństwa i różnice!