poranek

  poranek

  Kiedy dni są długie, a słoneczna pogoda za oknem zachęca do działania, warto zadbać o to, by każdy poranek obfitował w dobrą energię i przynosił nam chęci do podejmowania wszelakich wyzwań. Poranna rutyna pozwala uniknąć chaosu podczas przygotowywania się do pracy lub innych zobowiązań, ułatwia organizację domowych obowiązków, a przede wszystkim pozytywnie wpływa na nasz nastrój. Jak zatem dobrze zacząć dzień i w pełni się nim cieszyć już od momentu przebudzenia?

  Wiele osób o poranku zmaga się z sennością, niskim poziomem energii czy motywacji do działania. Przeciąganie drzemki, przestawianie budzika i ponowne zapadanie w sen, to już chyba norma. Jak się okazuje, im więcej prób wstawania podejmujemy, tym gorsze rezultaty osiągamy. Jak więc szybko się obudzić, wprawić w doskonały nastrój i przy okazji podkręcić metabolizm? O tym opowiedział nam Karol Wyszomirski, interdyscyplinarny dietetyk, trener.

  W wywiadach ludzie powszechnie uważani za ludzi sukcesu, jak Mark Zuckerberg czy Steve Jobs, wielokrotnie opowiadali o swoich porannych nawykach. Utrzymywali, że to właśnie codzienna rutyna i dobrze rozpoczęty dzień były kluczami ich sukcesu. Jak wziąć z nich przykład? W Dzień Dobry TVN opowiadała o tym dziennikarka, Aga Kozak.

  Szybki krok, pośpiech, klaksony samochodów - tak wyglądają warszawskie ulice codziennie rano. Co jeszcze się dzieje o poranku? Sprawdził to reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Czy znalazł kogoś, kto się nie spieszy?

  Jak uruchomić się z samego rana, żeby nie zabrakło nam energii w trakcie całego dnia pracy? Kilka prostych ćwiczeń zaprezentowała nam, w studiu Dzień Dobry TVN, Anna Kerth. Zobaczcie jak wykonać "ślimaczka", "oklepywanie", "uziemienie" i "ósemki". Kto z Was ćwiczy codziennie rano?

  "Dziewczyńskie" poranki to inicjatywa czterech pozytywnie zakręconych dziewczyn z Żoliborza. Ma ona na celu łączenie w przyjemny i aktywny sposób pań, które lubią sport. Pojechaliśmy tam z kamerą, by zobaczyć, jak taki poranek wygląda.

  Masz problem z poranną pobudką? Terroryzuje Cię twój własny budzik? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer postanowił sprawdzić, co lub kto budzi najskuteczniej. Budzik, dziecko, poczucie obowiązku, mąż czy może pies? W poszukiwaniu odpowiedzi dotarł nawet na ulicę Pobudki w Warszawie!

  "Dzień Dobry TVN" to od wielu lat już nie tylko program śniadaniowy - to pierwszy w Polsce wyznacznik trendów, spowiednik gwiazd, demaskator świata show-biznesu, pogromca mitów, odkrywca nowości muzycznych, skarbiec wiedzy kulinarnej i najlepszy partner do rozmowy na trudne tematy. Nie dziwi więc fakt, że w nowym sezonie program zaskoczy jeszcze większą ilością tematów i akcji specjalnych najwyższej jakości.

  Tak, w najbliższą sobotę, 31 sierpnia, wyemitujemy 1911 odcinek Waszego ulubionego porannego programu. Kto z Was jest z nami od samego początku? :)

  Gruzja także ma swoje Dzień Dobry TVN! Ma też swoich prowadzących, swoje studio i swoje godziny emisji. Zobaczcie, jakie są podobieństwa i różnice!