Gwiazdy

Sylwia Bomba zachwyciła fanów metamorfozą. To zasługa Ewy Mrozowskiej. "Trochę mnie zaczarowała"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba

Sylwia Bomba zachwyciła fanów spektakularną metamorfozą. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała w sieci nagranie, stanowiące pochwałę nieprzeciętnych umiejętności Ewy Mrozowskiej. Jak internauci zareagowali na efekty pracy uznanej wizażystki?

Sylwia Bomba pochwaliła się efektem metamorfozy

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska przez lata tworzyły zgrany duet programu "Gogglebox. Przed telewizorem", bawiąc i wzruszając widzów do łez. Energiczne przyjaciółki nie występują już razem w popularnym formacie, ale fani mają szansę śledzić ich poczynania za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem gwiazdy stacji TTV postanowiły zaskoczyć swoich obserwatorów wyjątkową niespodzianką. Jedna z nich poddała się spektakularnej metamorfozie.

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie GoogleboxaDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/3

- Dawno nie było nas w duecie (...). Tak mnie Ewa trochę zaczarowała z samego rana. Jak Wam się podoba? - napisała Sylwia Bomba pod krótkim filmem, który przykuł uwagę tysięcy internautów.

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska - wyjątkowy duet

Nagranie, na którym Sylwia Bomba zaprezentowała efekty pracy przyjaciółki, wywołało lawinę komentarzy. Nic w tym dziwnego, gwiazda stanęła przed obiektywem kamery bez makijażu, jednak chwilę później pokazała się w zupełnie innej odsłonie. Wieczorowy make up, nienaganna fryzura i elegancka kreacja to zaledwie część elementów metamorfozy, której poddała się młoda mama. Fani niemal jednogłośnie orzekli, że Ewa Mrozowska może poszczycić się wyjątkowym talentem.

- "Pani Ewa to czarodziejka", "Piękny makijaż", "Idealnie", "Pani Ewa mistrzyni", "Makijaż zjawiskowy", "Przepięknie zrealizowane. Wielka pochwała dla pomysłodawcy i filmującego", "Najlepszy duet świata" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: x-news/Instagram

Pozostałe wiadomości