Gwiazdy

Daria Ładocha opowiedziała o koszmarnym początku wakacji. "Dopadł mnie wstyd"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Daria Ładocha musiała zmienić swoje plany na wakacje. Nieoczekiwanie, na chwilę przed planowanym odlotem, wszystko legło w gruzach. - W dzisiejszych czasach podróżowanie to wyzwanie. Dziś przepadło nam 8 biletów - przekazała fanom gwiazda.

Kim jest Daria Ładocha?

Daria Ładocha pojawiła się w Kuchni Dzień Dobry TVN w 2014 roku i od razu skradła serca widzów. Za każdym razem przyrządza pyszne i zbilansowane potrawy. A o zdrowym i świadomym odżywianiu wie naprawdę dużo, bo poza prowadzeniem bloga i programów telewizyjnych jest także trenerką kulinarną. Na planie naszego programu stworzyła dwa formaty: "O(d)żywieni" oraz "Kuchnia Widza". W 2020 r. Daria została prowadzącą w popularnym programie "Ameryka Express", w którym wraz z uczestnikami zwiedziła Gwatemalę i Kolumbię. Występowała też w innym formacie rozrywkowym w TVN - "Agencie Gwiazdy", w którym zajęła drugie miejsce.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

Co ciekawe, prezenterka rozpoczęła karierę telewizyjną w wieku 21 lat. Przeprowadzono z nią wtedy wywiad, ponieważ była redaktor naczelną magazynu ślubnego. Po tym wystąpieniu, jak wspominała, bliska osoba odradzała jej dalszy rozwój w telewizji. Daria wiedziała jednak, że jest stworzona do pracy przed kamerą.

Daria Ładocha - rodzina

Daria Ładocha od 20 lat związana jest z fotografem Bartkiem Kulitą. Choć ma już 3 pierścionki zaręczynowe od ukochanego, nie zdecydowała się na ślub. Przez wiele lat gwiazda pracowała dla partnera w jego agencji reklamowej. Gdy skończyła 30 lat, urodziła się jej pierwsza córka. Postawiła na niezależność i zaczęła rozwijać karierę, prowadzić bloga i warsztaty kulinarne oraz występować w telewizji. Teraz Bartek Kulita jest jej menadżerem.

Para wspólnie wychowuje dwie córki, Matyldę i Laurę. Lekarze byli początkowo przekonani, że Daria nie będzie mogła mieć dzieci. Na szczęście życie napisało własny scenariusz.

Daria Ładocha i nieudane wakacje

Gwiazda wraz z bliskimi miała udać się na zagraniczne wakacje. Niestety, według jej relacji, lot został odwołany. - W dzisiejszych czasach podróżowanie to wyzwanie. Dziś przepadło nam 8 biletów. Zaraz mieliśmy być w miejscu docelowym, a ledwo oddaliliśmy się od domu. Pracownicy lotniska rozkładają ręce. Podróżującym zmęczenie daje się we znaki i przekrzykują się - relacjonowała Daria Ładocha.

- Gdy samolot znika nagle z tablicy odlotów pojawia się dość dziwne uczucie. (...) Miałam jeden moment kryzysowy, gdy pojawił się totalny brak zaufania z mojej strony do pracowników linii i lęk pewnie spowodowany przez nieokrzesaną wyobraźnię. Ale mam tak dzielne córki, że od razu dopadł mnie wstyd, że one tak dobrze znoszą te wszystkie niedogodności - kontynuowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości