Gwiazdy

Wyjątkowe filmy ze świątecznym klimatem. Co warto obejrzeć w grudniu?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Nieoczywiste filmy ze świątecznym klimatem
Nieoczywiste filmy ze świątecznym klimatem Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Świąteczne filmy nie bez przyczyny cieszą się uznaniem widzów w każdym wieku. Dzięki nim oczekiwanie na Boże Narodzenie nabiera wyjątkowego charakteru. W Dzień Dobry TVN uznana krytyczka filmowa Kaja Klimek poleciła kilka tytułów, które idealnie nadadzą się na grudniowy seans.

Filmy ze świątecznym klimatem - co warto zobaczyć?

W grudniu niekwestionowany prym wiodą filmy o tematyce świątecznej. Wśród nich wyróżnia się "To właśnie miłość" w reżyserii Richarda Curtisa. Produkcja z 2003 roku cieszy się niegasnącą popularnością. To jednak niejedyny tytuł, którym warto umilić sobie oczekiwanie na Boże Narodzenie. Miłośnicy relaksu przed telewizorem z pewnością nie będą zawiedzeni historią księżnej Diany, opowiedzianą przez Pablo Larraína w filmie "Spencer".

- Ja uwielbiam ten film (...). Mamy tutaj święta bez śniegu, za to w pałacu. Wspaniała Kristen Stewart, cudowne ubrania, piękne sukienki - stwierdziła Kaja Klimek.

Świąteczne filmy - jakie tytuły poleca Kaja Klimek?

W zestawieniu przygotowanym przez Kaję Klimek znalazło się również miejsce na takie tytuły jak "Szklana pułapka" Johna McTiernana czy "Powrót Batmana" Tima Burtona. W obu tych filmach akcja toczy się w dni świąteczne. Kolejne propozycje to "Cicha noc" wyreżyserowana przez Piotra Domalewskiego oraz francuska produkcja z pogranicza dramatu i fantasty, która trafiła na ekrany kin 2 grudnia br.: "Pięć diabłów" Léi Mysius.

- Jest to wspaniała opowieść o rodzinie, o miłości (...). Niesamowity film - podsumowała uznana krytyczka filmowa.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości