Gwiazdy

"Skazana 2" oczami Tomasza Schuchardta. "W Polsce takiego serialu nie było"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Tomasz Schuchardt – skazany na sukces
Tomasz Schuchardt – skazany na sukcesDzień Dobry TVN
wideo 2/12

Drugi sezon serialu "Skazana" błyskawicznie podbił serca widzów. W Dzień Dobry TVN aktor Tomasz Schuchardt opowiedział o kulisach powstawania produkcji. Jak rola Bartka Dworaka wpłynęła na życie artysty?

"Skazana 2" oczami Tomasza Schuchardta

Miłośnicy serialu "Skazana" od kilku tygodni mają szansę śledzić kontynuację losów ulubionych bohaterów za pośrednictwem serwisu Player.pl. Historia rozgrywająca się za murami więzienia kobiet obfituje w nieoczekiwane zwroty akcji i niesie za sobą szereg niepowtarzalnych emocji.

- W Polsce takiego serialu nie było - ocenił Tomasz Schuchardt, jednocześnie nawiązując do granej przez siebie postaci. - Ten wątek się bardzo ciekawie rozwija. Nie do końca ma to rozwiązanie w drugim sezonie. Mocno na to liczę, że będzie jednak trzeci sezon - stwierdził aktor.

Tomasz Schuchardt o roli w serialu "Skazana 2"

W bogatym dorobku artystycznym Tomasza Schuchardta nie brakuje zapadających w pamięć ról. Aktor wystąpił w takich produkcjach, jak "Cicha noc", "Jesteś Bogiem" czy "Sala samobójców". Praca na pranie serialu "Skazana" to kolejny sukces utalentowanego artysty.

- Rozpoznawalność uliczna zaczęła się pojawiać, co jest dla mnie dużym zdziwieniem. W większości przypadków to jest miłe, chociaż nigdy o to nie walczyłem - zapewnił odtwórca roli Bartka Dworaka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości