Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan w sukni à la zbroja na balu Fundacji TVN. Skąd pomysł na taką kreację?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Reporter:
Daria Pacańska
DDBAL_STYLIZACJE
DDBAL_STYLIZACJE
wideo 2/7

Gwiazdy, które wzięły udział w Balu Nocy Letniej organizowanym przez Fundację TVN, przyczyniły się do finansowego wsparcia budowy pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży. Jednocześnie miały okazję, by zaprezentować się w wieczorowych kreacjach od znanych projektantów. Uwagę fotoreporterów zwróciła szczególnie suknia Małgorzaty Rozenek-Majdan. Prowadząca Dzień Dobry TVN tłumaczy, dlaczego zdecydowała się na tak oryginalny strój.

Bal Nocy Letniej 2022. Małgorzata Rozenek-Majdan w nietypowej sukni

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się na balu Fundacji TVN w niebiesko-złotej sukni, której gorset łudząco przypominał zbroję. Kreacja wzbudziła spore zainteresowanie, dlatego gwiazda w rozmowie z Darią Pacańską z dziendobry.tvn.pl wyjawiła, skąd czerpała inspirację.

- Pomysł z siły kobiet. Z tego, że kobiety potrzebują wzmocnienia. Z tego, że kobiety powinny czuć się wojowniczkami. Żeby szły po swoje i się tego nie wstydziły, bo siła jest kobietą - oznajmiła prezenterka.

Stylizację żony skomentował także Radosław Majdan. - Strój Małgosi robi wielkie wrażenie i muszę powiedzieć, że jest nawet dużo wygodniejszy, niż się wydaje - stwierdził.

Stylizacje gwiazd na balu Fundacji TVN

W tegorocznym Balu Nocy Letniej wzięło udział około 500 osób związanych z branżą medialną, biznesem lub kulturą. W trakcie imprezy charytatywnej zgromadzono prawie 5 milionów złotych. Na sumę całkowitą składają się darowizny oraz kwota 2,9 miliona złotych uzbierana podczas licytacji. Milion złotych przekazał Amazon.

Wśród zgromadzonych na tegorocznym balu nie zabrakło między innymi: Agnieszki Woźniak-Starak, Patricii Kazadi oraz Julii Kamińskiej. Jak gwiazdy przygotowywały się do imprezy?

- Nie bardzo miałam czas na przymiarki, bo spędzam strasznie dużo czasu na Mazurach i wczoraj prosto z obozu konnego pędziłam na godz. 21 do Gosi Baczyńskiej, która powiedziała, że musi mnie zobaczyć w tej sukience, bo inaczej mnie nie wypuści, więc to była nasza przymiarka - opowiada Agnieszka Woźniak-Starak.

Znanemu projektantowi zaufała również Patricia Kazadi. - W tę sukienkę wbiłam się w ostatniej chwili, bo skończyliśmy próby. Natomiast kreację szykował dla mnie od tygodnia Łukasz Jemioł. Ślicznie mu dziękuję, bo jest przepiękny kolor. Bardzo chciałam, żeby było prosto, klasycznie i elegancko - komentuje.

- Kiedy dostałam pytanie, czy mam ochotę wziąć udział w balu, to zwróciłam się do mojego stylisty, z którym pracuję już od wielu lat, do Bartka Indyki. (...) Przyszłam na pierwszą miarę, było kilka sukienek przygotowanych, ale tę założyłam jako pierwszą i w momencie, kiedy ją założyłam, to już wiedziałam, że reszty nie przymierzam - wyznaje aktorka Julia Kamińska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: x-news/TVN

Pozostałe wiadomości