Materiał promocyjny

Tworzył popularny duet 2cellos. Postawił na solową karierę: "Byliśmy różni"

Stjepan Hauser o występach w Polsce
Źródło: Dzień Dobry TVN
HAUSER - buntownik z wiolonczelą
HAUSER - buntownik z wiolonczelą
HAUSER - “Gra o tron”
HAUSER - “Gra o tron”
Stjepan Hauser to wiolonczelista znany z duetu 2cellos. Muzyk już niedługo zagra w naszym kraju dwa koncerty. Gdzie będzie można go posłuchać? Jak artysta przygotowuje się do występu? O tym wszystkim opowiedział w Dzień Dobry Wakacje.

Stjepan Hauser wystąpi w Polsce 

Stjepan Hauser razem z 2Cellos koncertował na całym świecie. Już niedługo artysta da dwa koncerty w Polsce (3 listopada wystąpi w TAURON Arenie Kraków, a 5 listopada - w ERGO ARENIE w Gdańsku). Artysta wyznał w Dzień Dobry Wakacje, że nie może się doczekać tych występów. - Polska publiczność zawsze jest tak gorąca, zawsze tak mile mnie wita. Graliśmy tu jako 2Cellos, a teraz nie mogę się doczekać na doświadczenie koncertu solo - powiedział wiolonczelista.

Warto dodać, że artysta występował u boku takich największych gwiazd, jak Red Hot Chili Peppers czy Elton John. - Nie mogę uwierzyć, że mam taki przywilej, że ja z wiolonczelą mogę się wpasować w tyle różnych gatunków muzyki, jestem jak kameleon, bardzo się cieszę, że mogę z tymi wspaniałymi legendami muzyki występować. To marzenie, które się spełniło - przyznał Stjepan Hauser.

Stjepan Hauser o relacjach z rodzicami i solowej karierze

Muzyka łączy z matką wyjątkowa relacja. To właśnie ona namawiała go do tego, żeby zaczął grać na wiolonczeli. - Moi rodzice byli niesamowici, bo odkąd byłem małym chłopcem, grali ciągle muzykę klasyczną, więc to wchodziło mi do głowy od wczesnego dzieciństwa i stało się czymś naturalnym - powiedział. Dodał, że jego mama musi być dumna, gdy widzi go, jak występuje na wielkich arenach.

Nasz rozmówca i Luka Šulić tworzyli duet 2Cellos. W pewnym momencie Stjepan Hauser postawił na karierę solową. - Ja i Luka jesteśmy bardzo różni. On jest takim człowiekiem rodzinnym, lubi być w domu. Ja jestem ten zwariowany, chcę zdobywać i grać na wielkich scenach. Byliśmy różni, mamy także pewne różnice muzyczne, chcieliśmy różnych rzeczy spróbować - wyznał.

Czy muzyk przygotowuje jakieś niespodzianki dla polskich fanów? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Stjepan Hauser
HAUSER - “Gra o tron”
Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości