Sonia Maselik z "Nie mów nic nikomu" wprowadza nas w pozytywny nastrój

Sonia Maselik - ''Nie mów nic nikomu''
„Nie Mów Nic Nikomu” to najnowszy singiel Soni Maselik. Piosenka łączy w sobie elementy popu oraz stylu retro z lat 60. Zabawny tekst, szybki rytm, melodyjne frazy oraz wesołe akordy sprawiają, że słuchacza otacza optymistyczna atmosfera.

Sonia Maselik - kariera w stylu pop

Sonia Maselik jest pochodząca z Piekar śląskich wokalistką, kompozytorką oraz autorką tekstów. Ukończyła szkołę muzyczną im. Mieczysława Karłowicza II stopnia w Katowicach, gdzie stawiała swoje pierwsze kompozytorskie kroki. Była uczestniczką programów telewizyjnych typu talent show, m.in.: "Mam Talent" oraz programów rozrywkowych.

To zdobywczyni wielu wyróżnień oraz nagród na konkursach ogólnopolskich. Wykształcona muzycznie piosenkarka ma na swoim koncie występy na wielu dużych scenach i imprezach artystycznych. Na koncertach występowała m.in. przed Sylwią Grzeszczak, Margaret, Antkiem Smykiewiczem, Budką Suflera, Mietkiem Szcześniakiem czy Wilkami. Współpracuje z wieloma najlepszymi producentami muzycznymi w Polsce, takimi jak MAVOOI i PUK Music.

Jest zwyciężczynią plebiscytu „Twoje 5 minut w Radio RMF FM” w 2020 r. Jej oryginalna wersja utworu „What is Love” podbiła serca słuchaczy i to dzięki ich głosom wokalistka wzięła udział w profesjonalnej sesji nagraniowej. Jak wspominała, muzyka pop od zawsze grała główną melodię w jej sercu, dlatego - mimo bogatego doświadczenia muzycznego i obycia z przeróżnymi stylami - to właśnie pop będzie właściwym dla niej kierunkiem.

„Nie Mów Nic Nikomu” - najnowszy singiel Soni Maselik

Utwór ukazał się we wrześniu 2020 r. Piosenkarka przyznaje, że otwiera on dla niej nowy muzyczny rozdział. Po wielu latach muzycznych doświadczeń to właśnie teraz jest prawdziwie pewna swoich zdobytych umiejętności oraz obranego kierunku.

W „Nie mów nic nikomu” Sonia Maselik w sposób humorystyczny opowiada o tym, że nie warto przejmować się plotkami oraz hejtem, które nie mają pokrycia z rzeczywistością. Zdaniem artystki należy kochać siebie za to, jakimi jesteśmy naprawdę. Utwór pokazuje kobietę silną, zdecydowaną, nie bojącą się marzyć i walczyć o swoje marzenia.

Aktualnie wokalistka pracuje nad kolejnymi singlami, które mają być kontynuacją współpracy z Sony Music Polska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Wiemy, czego słuchali Polacy w 2020 roku. Który kawałek nuciliśmy najczęściej?

Quebonafide i Natalia Szroeder na wyjątkowym zdjęciu. Muzyk nosi ukochaną na plecach!

Justin Bieber marzy o powiększeniu rodziny. "Chciałbym mieć małe plemię"

Autor: Luiza Bebłot

podziel się:

Pozostałe wiadomości