Gwiazdy

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła nazwisko. Zdradziła też odważne plany na przyszłość

Gwiazdy

Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik, którzy związali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" właśnie odnowili przysięgę małżeńską. Dzieląc się szczegółami ceremonii, Agnieszka zdradziła, czy planują kościelną uroczystość. Wyjawiła także, że na planie programu narodziła się nieoczekiwana przyjaźń.

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła nazwisko

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowali się na sentymentalną podróż do Przasnysza, czyli miejsca, gdzie odbył się ich ślub. Podczas wizyty odwiedzili Urząd Stanu Cywilnego, a Agnieszka zdecydowała się na zmianę nazwiska.

- Przyszedł czas, by zmienić nazwisko - od dziś nazywam się Łyczakowska-Janik - napisała na Instagramie. - Chyba nikt by nie przypuszczał, że burmistrz, który ponad dwa lata temu udzielał nam ślubu stanie się naszym dobrym znajomym, u którego będziemy bawić się na weselu. Życie jest pełne niespodzianek - zdradziła.

Para wykorzystała tę okazję do wykonania niezwykle symbolicznego gestu.

- A my przy okazji bycia w Przasnyszu postanowiliśmy odnowić przysięgę, zmienić nazwisko i móc powrócić do przeszłości, by jeszcze raz w małym procencie przeżyć to, co 16 lutego 2019 roku - wyznała bohaterka ślubnego show. - Ślub kościelny też będzie , ale nie chcemy, by telewizja czy pandemia dyktowała nam jego warunki - zapowiedziała.

Gdzie mieszkają Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Po ślubie przed kamerami para stanęła przed odpowiedzią na trudne pytanie o miejsce zamieszkania. Ostatecznie Agnieszka zdecydowała się na przeprowadzkę i przeniosła się z Łodzi do Krakowa. W studiu Dzień Dobry TVN Agnieszka wyznała, że początki były dla niej wyjątkowo trudne: po trzydziestu latach mieszkania w jednym miejscu musiała nie tylko zaaklimatyzować się w nowym mieście, ale też znaleźć pracę i nowych znajomych .

Ostatecznie parze udało się zbudować trwałą relację, co - jak zgodnie podkreślają - zawdzięczają długim rozmowom i ciekawości w poznawaniu siebie nawzajem.

Zobacz wideo: Iwona i Reggie świętują 5. rocznicę ślubu

Zobacz też:

Naga Maria Peszek w najnowszym teledysku. "Nie jestem grzeczna i nikogo nie będę pytać"

Klaudia Halejcio po raz pierwszy na oficjalnym wyjściu po porodzie. Jak wyglądała?

Z męską depresją poporodową zmaga się nawet 20 proc. ojców. Jej objawy łatwo przeoczyć

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości