Gwiazdy

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wypoczywają w Sopocie. "Ostatnie wakacje we dwójkę"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik, czyli bohaterowie czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", udali się na wakacje do Sopotu. Jednak nie jest to zwykły wyjazd. Po pierwsze to ostatni raz, kiedy spędzają go we dwoje. Po drugie dla ciężarnej Agnieszki to sentymentalna podróż, w którą chciała zabrać swojego ukochanego.

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik zostaną rodzicami

Miłość Agnieszki Łyczakowskiej-Janik i Wojtka Janika kwitnie - taki wniosek się nasuwa po ostatniej ich wizycie w Dzień Dobry Wakacje. Wówczas małżeństwo wyjawiło, że spodziewają się dziecka.

- To końcówka czwartego miesiąca – wyjawiła w naszym programie przyszła mama. Po tej wypowiedzi gratulacjom nie było końca. Fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" ochoczo komentowali tę radosną nowinę.

Wyjątkowe wakacje Agnieszki Łyczakowskiej-Janik i Wojtka Janika

Na kilka miesięcy przed rozwiązaniem małżeństwo postanowiło nacieszyć się swoim towarzystwem. Wybrali się we dwójkę na wakacje nad polskie morze. Agnieszka zabrała swojego ukochanego do Sopotu, który jest szczególnie bliski jej sercu.

Uwielbiam to miejsce. Zawsze jestem ugoszczona tam jak w domu. Dziękuję mojej przyjaciółce Madzi oraz jej rodzince za przemiły czas. Teraz mogę cieszyć się nim razem z Wojciechem. Mogłam pokazać mu kawałek swoich wspomnień, kiedy jeszcze go nie znałam. To były ostatnie wakacje we dwójkę. Następne będą w trójkę

- napisała przyszła mama i dodała hasztagi: "Szczęśliwa" oraz "wdzięczność". Do postu dołączyła dwie fotografie. Pierwsza z nich przedstawia miłość dwojga ludzi i pięknie zaokrąglony brzuszek Agnieszki, a od drugiej po prostu bije radość i szczęście.

W tym przypadku małżeństwo również mogło liczyć na swoich fanów, którzy wprost zasypali parę komplementami. "Niesamowite jak Wasza historia przywraca mi wiarę w miłość", "Ale fajnie! Chyba pierwszy raz aż tak cieszę się szczęściem ludzi, których osobiście jeszcze nie poznałam. Aga! Dużo zdrówka!", "Dużo szczęścia. Aga wyglądasz przepięknie w ciąży!" - czytamy w komentarzach. My również przyłączamy się do życzeń!

Zobacz także:

Zobacz wideo: Agnieszka i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” spodziewają się dziecka. Poznali już płeć malucha?

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości