Siostry łącznie schudły ponad 200 kg. "Płaczę łzami radości"

Źródło:
Player.pl
Kasia schudła ponad 100 kg – teraz radzi innym
Kasia schudła ponad 100 kg – teraz radzi innym Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Amy i Tammy Slaton - znane z programu "Siostry wielkiej wagi" - przeszły spektakularną metamorfozę. Łącznie zrzuciły ponad 200 kg, a efektami pochwaliły się w mediach społecznościowych. - Wyglądacie cudownie - czytamy w komentarzach.

Historia "Sióstr wielkiej wagi"

Amy i Tammy Slaton są bohaterkami programu "Siostry wielkiej wagi". To w show dowiedziały się, że ich życie może uratować jedynie operacja zmniejszenia żołądka. - Dopiero gdy lekarz powiedział mi, że jeśli nie schudnę, mogę umrzeć lub nigdy nie mieć dzieci zrozumiałam, że potrzebuję profesjonalnej pomocy – wspominała Amy.

Mieszkanki amerykańskiego stanu Kentucky, aby zakwalifikować się do zabiegu, musiały sporo schudnąć. Tammy ważyła bowiem 325 kilogramów, a jej siostra 180. Ich droga do zdrowia była kręta, pełna wyrzeczeń i wymagała wiele pracy. Widzowie programu TLC bacznie obserwowali ich walkę. - Dostajemy coraz więcej wyrazów miłości i szacunku od widzów – mówiła Amy w pierwszym sezonie.

Amy i Tammy Slaton - walka o zdrowie i powrót do normalności

Od tamtego czasu siostry łącznie zrzuciły 200 kg. Dzięki pomocy specjalistów i determinacji odmieniły swój los. Nie tylko zawalczyły o zdrowie, lecz i o funkcjonowanie. Teraz Amy i Tammy Slaton mogą wykonywać obowiązki, cieszyć się życiem i bawić.

Ostatnio pochwaliły się w mediach społecznościowych nagraniem z koncertu Kevina Gates'a, a w komentarzach posypały się liczne komplementy i gratulacje.

- "Jestem z was bardzo dumna. Żyjcie pełnią życia i cieszcie się jego urokami", "Jestem zachwycona waszą przemianą", "Wyglądacie cudownie", "Płaczę z radości", "Nie mogę się na was napatrzeć", "Dobra robota, gratuluję", "Uwielbiam ten program. Jestem z was taka dumna dziewczyny" - czytamy.

Program "Siostry wielkiej wagi" dostępny jest na platformie VOD Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości