63-letnia Sharon Stone w kostiumie kąpielowym. Fani zachwyceni jej figurą oraz... psem

Sharon Stone, Nagi instynkt

Trudno znaleźć osobę, która nie pamięta kultowej sceny z filmu "Nagi instynkt" z Sharon Stone. Aktorka od tamtej pory stała się uosobieniem kobiecości i wzorem dla kolejnych pokoleń, jak być zapamiętaną. Teraz postanowiła udowodnić wszystkim, że 63-latka może doskonale czuć się we własnym ciele.

Sharon Stone w bikini

Ma 63 lata i nadal kipi energią. Biega, tańczy, wygłupia się i widać, że sprawia jej to ogromną radość. Jej media społecznościowe pełne są również wpisów o nowych akcjach, głównie społecznych i charytatywnych, w których amerykańska aktorka bierze udział.
Gwiazda "Nagiego instynktu" postanowiła wszystkim życzyć udanych wakacji i z tej okazji podzieliła się wyjątkową fotografią zrobioną przed jej domem. W żółtym kostiumie kąpielowym wygląda rewelacyjnie. Krótkie włosy i szeroki uśmiech tylko potwierdzają tezę, że wiek nie gra roli i można w dojrzałym życiu cieszyć się równie wspaniałą energią, co w młodości.
Uwagę fanów zwrócił także pies aktorki. Nie mogli pozostać obojętni na wyraz jego pyska, kiedy patrzył na ukochaną panią w czasie pozowania do zdjęć. Trzeba przyznać, że ten widok potrafi skraść serca.

Sharon Stone lepsza od Meryl Streep?

Ostatnio głośno było o Sharon Stone w kontekście jej opinii na temat Meryl Streep. W czasie wywiadu aktorka dość niepochlebnie wypowiedziała się na temat kultu swojej koleżanki z branży.

To niewątpliwie wspaniała kobieta i aktorka, ale prawdę mówiąc, są inne aktorki równie utalentowane, co ona. Cała ikonografia Meryl Streep jest elementem tego, co Hollywood robi z kobietami. Zostałyśmy nauczone, że jest miejsce tylko dla jednej z nas. Cała branża opiera się na przeświadczeniu, że wszyscy powinniśmy zazdrościć Meryl i z nią rywalizować, ponieważ jest najlepsza

- powiedziała Sharon Stone w wywiadzie dla portalu "Everything Zoomer".

Sharon Stone - związki i dzieci

Sharon Stone nie miała szczęścia w miłości. Spekulowano na temat jej rozlicznych romansów, jednak jeśli chodzi o małżeństwa, żadne nie trwało długo. Pierwszym mężem gwiazdy był Michael Greenburg, z którym przeżyła wspólnie w latach 80. zaledwie trzy lata. W latach 90. miała kilka dłuższych związków, jednak nie zdecydowała się żadnego zwieńczyć przysięgą małżeńską. Dopiero w 1998 r. wyszła za mąż za Phila Bronsteina, wydawcę prasowego. Małżeństwo nie przetrwało jednak choroby aktorki. Sharon Stone w 2001 r. miała krwotok podpajęczynówkowy, a dwa lata później rozwiodła się z mężem.
Bohaterka "Nagiego instynktu" zdecydowała się trzykrotnie na adopcję. Ma trzech synów: Rona Josepha Bronsteina (ur. 2000), Lairda (ur. 2005) i Quinna (ur. 2006).
Zobacz także:
Obejrzyj również: Sharon Stone nie zarobiła kroci za „Nagi instynkt”. Nie stać ją było na oscarową kreację
Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości