Gwiazdy

Słynna aktorka ma ostatnie stadium nowotworu. "Nie jestem gotowa, by odejść"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
Elle
Shannen Doherty

Shannen Doherty od kilku lat walczy o to, by jej życie wróciło do normalności. Gwiazda cierpi na nowotwór piersi, który zaatakował ją ponownie. Choć lekarze nie dają jej dużych szans na przeżycie, ona nie ma zamiaru się poddawać.

Shannen Doherty - kim jest?

Shannen Doherty to amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z rolą Brendy Walsh w serialu telewizyjnym "Beverly Hills 90210". W 2015 roku świat gwiazdy wywrócił się do góry nogami - wykryto u niej nowotwór piersi.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

Gwiazda do dziś pozostaje z fanami w stałym kontakcie. Na początku choroby w swoich mediach społecznościowych dzieliła się informacjami o postępach w walce z nowotworem. W końcu aktorka poddała się zabiegowi usunięcia piersi. W 2017 roku Shannen podzieliła się ze światem radosną informacją - wygrała walkę z rakiem. Niestety, szczęście nie trwało długo. W lutym tego roku choroba wróciła i jest w czwartym stadium zaawansowania.

Shannen Doherty nie chce umierać

Dwa lata po tym, kiedy aktorka zakończyła chemioterapię, pojawiła się w programie "Good Morning America" stacji ABC News i ogłosiła najnowsze wyniki badań. - Mam czwarte, ostatnie stadium nowotworu. Mój rak powrócił – wyznała ze łzami w oczach na antenie.

Lekarze nie są niestety optymistycznie nastawieni Zwracają uwagę, że czwarte stadium daje tylko 27 proc. szans na przeżycie kolejnych pięciu lat. W niedawno udzielonym wywiadzie aktorka powiedziała o żalu, jaki nosi w sobie w związku z chorobą. - Nadal są rzeczy, które muszę powiedzieć mamie. Chcę, żeby mój mąż wiedział, ile dla mnie znaczy. Ale teraz nie chcę tego robić. Czuję, że to takie ostateczne, kończące. Jakbym odchodziła. Inni postawili już na mnie krzyżyk. Nie jestem gotowa, by odejść. Mam w sobie dużo życia– stwierdziła w rozmowie z "Elle".  Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: Elle

Źródło zdjęcia głównego: Amy Sussman/Getty Images

Pozostałe wiadomości