Gwiazdy

Shakira i Gerard Piqué rozstali się. Para wydała oświadczenie

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz,
Sabina
Zięba
Shakira i Gerard Piqué

Związek Shakiry i Gerarda Piqué przeszedł do historii. Para przez ponad dekadę uchodziła za wzorową, jednak okazuje się, że ich związek był daleki od ideału. Ich sobotnie oświadczenie zasmuciło fanów.

Shakira i Gerard Piqué - rozstanie

Shakira i Gerard Piqué przez 12 lat uchodzili za jedną z najbardziej zgranych i najpiękniejszych par w show-biznesie. Para doczekała dwóch synów: 9-letniego Milana i 7-letniego Sashy. Nigdy jednak nie stanęli na ślubnym kobiercu, co - w świetle najnowszych rewelacji na ich temat - może znacznie uprościć rozstanie.

Rozwody

Rozwody 50+
Rozwody 50+Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Zagraniczne media już kilka dni temu donosiły, że piłkarz opuścił wspólny dom i przeprowadził się do mieszkania w Barcelonie. Życzliwi sąsiedzi poinformowali prasę, że sportowiec był widziany, kiedy opuszczał i wracał do mieszkania. Od dłuższego czasu pojawiały się też pogłoski, że Pique z upodobaniem korzysta z uroków nocnego życia.

To jednak nie koniec sensacji z Półwyspu Iberyjskiego. Hiszpańskie media prześcigały się w doniesieniach na temat romansów Gerarda. Podobno piosenkarka przyłapała partnera na zdradzie z 22-letnią hostessą i to właśnie w tym zdarzeniu plotkarskie portale dopatrują się przyczyny rozpadu ich związku. Nie bez znaczenia pozostają słowa najnowszego utworu gwiazdy, "The Felicito", w którym śpiewa właśnie o zdradzie.

Gerard Piqué i Shakira wydali oświadczenie

Plotki zostały potwierdzone w sobotę 4 czerwca. Para wydała wspólne oświadczenie, w którym potwierdzili rozstanie. Nie ujawnili powodów zakończenia związku, ale podkreślili, że najważniejsze jest dla nich dobro pociech. Czytamy: "Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są naszym najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie prywatności. Dziękujemy za zrozumienie".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz, Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości