Gwiazdy

Shakin' Stevens wysyła nam specjalne pozdrowienia: "W tym świątecznym okresie bądźcie bezpieczni"

Gwiazdy

Boże Narodzenie to magiczny czas, który kojarzy nam się przede wszystkim z rodzinną atmosferą i domowymi przysmakami. Jest jednak coś jeszcze, bez czego okres okołoświąteczny nie byłby taki sam. Mowa o świątecznych hitach, które nigdy się nie nudzą. Jeden z nich - "Merry Christmas Everyone" kończy w tym roku 35 lat.

"Merry Christmas Everyone" - wielki przebój Stevensa

Każdego roku wraz z początkiem grudnia otwieramy sezon na świąteczne przeboje. Jak wiadomo, najlepsze piosenki to te, które dobrze znamy. Nic dziwnego, że od lat wielką popularnością cieszą się takie hity jak "Last Christmas" grupy Wham! czy "Merry Christmas Everyone" Stevensa. Choć cały świat zna je na pamięć, nigdy się nie nudzą, co więcej wciąż wprowadzają nas w dobry nastrój.

W tym roku utwór "Merry Christmas Everyone" kończy 35 lat. Z tej okazji Shakin’ Stevens zwrócił się do widzów Dzień Dobry TVN i przekazał kilka słów.

Piosenka "Merry Christmas Everyone" kończy w tym roku 35 lat. Mam wrażenie, że co roku jest ona jeszcze bardziej popularna. Bardzo dziękuję za to polskim słuchaczom. Mimo wszystkich tegorocznych problemów jestem szczęśliwy, że mogę wykonać ją dla was. W tym świątecznym okresie proszę, bądźcie bezpieczni

- powiedział artysta.

Shakin' Stevens – kariera i nowa płyta

Shakin' Stevens to walijski piosenkarz, producent i autor tekstów. Muzyk karierę rozpoczął jeszcze w latach 60., jednak największą sławę zyskał w połowie lat 80. Na swoim koncie ma 20 albumów z wielkimi hitami, które śpiewali fani na całym świecie. Jednym z nich jest także świąteczny przebój "Merry Christmas Everyone".

Po czterech latach przerwy muzyk zapowiedział kolejne albumy. 27 listopada 2020 pojawiły się dwie kompilacyjne płyty artysty - "Fire In The Blood" oraz "Singled Out".

Jaki jest jego najnowszy album Shakin' Stevensa? Czy znudziła mu się któraś z jego piosenek? Zobacz wywiad Gabi Drzewieckiej:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Gwiazda Betlejemska pierwszy raz na niebie od 800 lat. Jakie znaki zodiaku najbardziej skorzystają na tym zjawisku?

Fani Roxette w żałobie. Rok po śmierci Marie Fredriksson lider grupy przekazał kolejną smutną wiadomość

Zaszczepisz się na COVID-19? Możesz liczyć na pewne przywileje

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości