Gwiazdy

Dorota Wellman będzie prelegentką na See Bloggers. Poprowadzi panel TVN Style

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Dorota Wellman
Paweł Wodzyński/East NewsDorota Wellman

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia See Bloggers wśród wielu znakomitych prelegentów wystąpi Dorota Wellman. Poprowadzi panel TVN Style. Jej gościniami będą była policjantka Alicja Szczepańska, pastorka Monika Zuber, ratownica medyczna Ane Piżl oraz ekspertka w dziedzinie komunikacji interpersonalnej oraz marketingowej Dominika Rossa.

Dorota Wellman na See Bloggers 2022

See Bloggers to największy festiwal dla twórców internetowych w Polsce. Impreza potrwa od 10 do 12 czerwca w EC1 Łódź - Monopolis. Jedną z prelegentek będzie Dorota Wellman - znana i ceniona dziennikarka oraz prowadząca programy Dzień Dobry TVN i "Inspirujące kobiety" na TVN Style.

Dziennikarze TVN

Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą WernerDzień Dobry TVN
wideo 2/7

W niedzielę 12 czerwca o godz. 16:00 rozpocznie się specjalny panel TVN Style. Wellman porozmawia na scenie ze znakomitymi gościniami, niezwykłymi Polkami, które mają odwagę zmieniać świat, nie tylko ten wielki, ale też własny.

Jedną z nich będzie była policjantka Alicja Szczepańska nazywana "Żyletą", która w trakcie służby zajmowała się zbrodniami, gwałtami oraz rozpracowywaniem grup przestępczych. Druga to pastorka Monika Zuber, która uważa, że "kobiety są boskie" i robi wszystko, żeby je wspierać i budować w nich poczucie własnej wartości.

To nie wszystko! Zaproszenie przyjęła także Ane Piżl, ratownica medyczna i edukatorka, która mówi o równości i uważności w kontekście języka inkluzywnego. Towarzyszyć jej będzie Dominika Rossa - ekspertka w dziedzinie komunikacji interpersonalnej i marketingowej.

"Inspirujące Kobiety" na TVN Style

Stacja TVN Style od lat towarzyszy swoim widzkom na różnych etapach ich życia. To miejsce, w którym wszyscy mogą poczuć się akceptowani i wspierani. Inspirujące bohaterki spoza pierwszych stron gazet, ważne tematy poruszające opinię publiczną, podróże, nowoczesne gadżety i patenty, śluby, remonty, wychowywanie dzieci czy ubraniowe metamorfozy to tylko część zagadnień poruszanych w ofercie programowej stacji. 

Już 3 lipca w TVN Style ruszy kolejny sezon programu Doroty Wellman pt. "Inspirujące kobiety". Dziennikarka znów przedstawi sylwetki wspaniałych kobiet, które mogą być wzorem do naśladowania dla innych.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości