Gwiazda "Sukcesji" jest w ciąży. Serialowa Shiv Roy spodziewa się pierwszego dziecka

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
https://www.glamour.pl/
Co oprócz brzucha rośnie w ciąży…
Co oprócz brzucha rośnie w ciąży…Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Sarah Snook z serialu "Sukcesja" jest w ciąży. 35-letnia aktorka ujawniła swój stan podczas premiery czwartego sezonu hitowej produkcji. Aktorka zachwyciła elegancką stylizacją, podkreślającą krągłości. Jak prezentowała się serialowa Shiv?

Shiv z "Sukcesji" jest w ciąży

20 marca 2023 roku odbyła się uroczysta premiera czwartego sezonu serialu "Sukcesja", która zgromadziła większość gwiazd występujących w popularnej produkcji. Na imprezie nie zabrakło Alana Rucka, Kierana Culkina, Jeremiego Stronga czy Briana Coxa. Czerwonym dywanem przechadzała się również Sarah Snook - australijska aktorka wcielająca się w postać Shiv i to właśnie ona skupiała na sobie najwięcej uwagi fotoreporterów.

Ubrana w czarną kreację i srebrną narzutkę 35-latka zachwyciła zgromadzonych i równocześnie – zaskoczyła wszystkich faktem, iż jest w zaawansowanej ciąży. Sarah Snook potwierdziła w rozmowie z "Entertainment Tonight", że wraz z mężem Dave’em Lawsonem oczekują pierwszego dziecka. Aktorka jest na początku 8. miesiąca ciąży i czuje się znakomicie.

"Sukcesja" w TVN. Gdzie i kiedy oglądać serial?

Premiera pierwszego sezonu serialu "Sukcesja" na antenie TVN odbyła się 7 marca o godz. 23:25. Od tamtej pory program emitowany jest regularnie w każdy wtorek o 23:40.

Wszystkie sezony "Sukcesji" są dostępne w HBO Max. Już 27 marca na tej platformie będzie można zobaczyć premierowy odcinek czwartego sezonu tej kultowej produkcji HBO Original

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: https://www.glamour.pl/

Źródło zdjęcia głównego: Taylor Hill / Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości