Gwiazdy

Roksana Węgiel błyszczy w bikini. Fani nie kryją zachwytu. "Jesteś idealna"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Roksana Węgiel

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych artystek wśród młodej publiczności. Piosenkarka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoją codziennością. W najnowszym poście na Instagramie 17-letnia gwiazda udostępniła zdjęcie z wakacji nad polskim morzem. Kolorowe bikini eksponuje nienaganną sylwetkę wokalistki.

Wakacje Roksany Węgiel

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Młoda artystka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu może być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Jej konto na Instagramie śledzi aż 1,3 miliona osób, a każdy post wzbudza ogromne emocje wśród obserwatorów.

Lato

Jakie będzie lato w tym roku?
Jakie będzie lato w tym roku?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Utalentowana piosenkarka przebywa aktualnie nad polskim morzem. To właśnie tam postanowiła spędzić swoją przerwę między koncertami. W najnowszym poście na Instagramie Roksana udostępniła zdjęcie w stroju kąpielowym. Artystka może pochwalić się nienaganną sylwetką.

Roksana Węgiel zachwyca w bikini

Roksana zdecydowała się na wielokolorowy, dwuczęściowy strój kąpielowy. Plażową stylizację uzupełniła także o modne dodatki. Tym razem gwiazda postawiła na stylową czapkę z daszkiem w kolorze fioletowym, która idealnie współgra z barwami stroju.

Fani piosenkarki są pod wrażeniem pokazanych przez nią kadrów. Do tej pory serduszko pod zdjęciem zostawiło prawie 95 tysięcy osób. Nie brakuje też zachwytów w komentarzach. - Promieniejesz kochana. Jesteś idealna. Odpoczywaj sobie kochaniutka. Ale ty jesteś śliczna - czytamy pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc?

Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości