Gwiazdy

Zmarł tata Gromeego. "Odszedł za wcześnie, miał sporo planów"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Gromee

Gromee poinformował fanów o śmierci swojego taty. W poruszającym wpisie pożegnał go i podkreślił, jak ważnym był dla niego człowiekiem. Mimo straty bliskiej osoby DJ nie zamierza odwoływać najbliższych koncertów. Wyznał, skąd taka decyzja.

Nie żyje tata Gromeego

Andrzej Gromala, znany w branży muzycznej jako Gromee, przeżywa teraz trudny czas w swoim życiu. Kilka dni temu zmarł jego ukochany tata Józef. Senior odszedł nagle w poniedziałek, 18 lipca. Był wówczas w swoim domu. DJ dopiero teraz zdecydował się podzielić z fanami tą smutną informacją.

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

- Odszedł za wcześnie, miał sporo planów, kochał świat, kocha życie, kochał ludzi… Wiele osób miał odwiedzić w Polsce i na świecie. Chciał znowu polecieć do Mongolii, a w Jedlinie był już jedną nogą. W Wiedniu mieliśmy ogarnąć kilka spraw, a w Czechach ma takiego kolegę… Ilość miast w Polsce i na świecie, w których jego ręce układały kamień, posąg, rzeźbę czy pomnik jest imponująca - ale wiem jedno, że jak jest jakieś miasto, w którym mnie nie było, to jest duże prawdopodobieństwo, że ciężko pracował tam mój Tata - napisał na Instagramie Gromee. - Jego zniszczone od pracy dłonie to symbol, zostaną na zawsze w mojej pamięci - dodał muzyk.

Gromee nie odwoła koncertów

Sezon wakacyjny to intensywny czas w życiu zawodowym muzyka. Gra mnóstwo koncertów, a jego kalendarz jest wypełniony po brzegi. Nawet w obliczu tak trudnej sytuacji, w jakiej się znalazł, nie zamierza rezygnować z pracy. Będzie dalej występować, ponieważ właśnie tego chciałby jego tata.

- Czekał na mój sobotni koncert w Wieliczce. Mimo że go już z nami nie ma, wiemy, że najbardziej by chciał, żebym grał w ten weekend. Myślę, że nawet mocno by się złościł, gdyby się dowiedział, że odwołałem koncert. Spotykamy się i w Kołobrzegu (piątek) i w Wieliczce (sobota), w sercu z moim Tatą! Kocham Cię Tato! - podkreślił Gromee.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości