Gwiazdy

Popiersie Karoliny Pisarek na... ramieniu jej ukochanego. Wymowny gest Rogera

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Mateusz Jarosławski, Sandra Hajduk
Pisarek mówi tak. Trendy w męskiej modzie ślubnej
Pisarek mówi tak. Trendy w męskiej modzie ślubnej Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Roger Salla w wymowny sposób pokazał Karolinie Pisarek, jak bardzo ją kocha. Wytatuował sobie jej podobiznę na ramieniu, czym pochwalił się w nowym odcinku cyklu "Pisarek mówi tak". Gwiazda nie kryła zdziwienia. Początkowo nie wiedziała, co o tym myśleć.

Roger Salla przygotowuje się do ślubu

Tym razem Karolina Pisarek i jej narzeczony Roger spotkali się z Sandrą Hajduk w pracowni Tomasza Ossolińskiego. Wyjątkowo to narzeczony modelki był gwiazdą odcinka. Do ślubu coraz mniej czasu, więc zakochani mieli ostatnią okazję do przymiarek.

- Lubię się ładnie ubierać, elegancko. Często miksuję też marynarkę z jeansami - zapewniał przyszły mąż modelki, zastanawiając się nad własnym garniturem.

Na pomoc ruszył projektant mody, który postanowił nieco ośmielić Rogera. Ostatnimi czasy, także ślubna moda męska mocno się rozwinęła.

Trendy w ślubnej modzie męskiej

Tomasz Ossoliński przekonywał ukochanego Pisarek, że coraz więcej mężczyzn decyduje się na kolorowe smokingi. Klasyka zawsze się obroni, ale nawet James Bond ostatnio lubuje się w różu.

- Pojawił się kolor. Panowie nie boją się już koloru. Jednak to klasyka najlepiej ubiera facetów - niezależnie od figury. Zaskakuje mnie otwartość, bo ciemna zieleń, a zwłaszcza w wydaniu aksamitnym, robi się coraz bardziej popularna - mówił projektant mody.

- Często panna młoda ma suknię w kolorze off white, czy w kolorze szampana i panowie pytają, czy mają w takiej tonacji sprawić sobie koszulę - absolutnie nie, bo będzie wyglądała na brudną - przestrzegał.

Spinki, poszetka i inne drobne elementy męskiej garderoby, to w dniu ślubu podstawa. Liczy się każdy najmniejszy akcent.

- Dodatki w przypadku męskiego smokingu są bardzo istotne. Ważne też, żeby były to lakierki, a nie nabłyszczana skóra w butach, żeby koszula była smokingowa na spinki z odpowiedniego materiału - powiedział Ossoliński.

Roger Salla wytatuował sobie Karolinę Pisarek

Ukochany gwiazdy postanowił okazać jej miłość przy pomocy tuszu pod skórą. Na ramieniu Rogera podziwiać możemy teraz portret Karoliny Pisarek.

- Powiedział, że idzie zrobić sobie tatuaż. Mówił o jakichś datach, a tu nagle zobaczyłam siebie. Musiałam przetrzeć oczy. To było dla mnie dziwne, ale przynajmniej wytatuował mnie w kwiecie wieku - mówiła modelka.

- Karolina jest dla mnie najpiękniejszą kobietą. Jestem pewny swoich decyzji i niczego się nie obawiałem - skwitował całe zamieszanie Roger.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Jarosławski, Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości