Robbie Williams i Ayda Fields przeżyli horror: "Na Haiti grożono nam śmiercią"

Gwiazdy


Robbie Williams ujawnił, że podczas podróży charytatywnej na Karaiby w 2010 roku jemu oraz jego żonie, Aydzie Fields, grożono śmiercią. Napastnicy straszyli parę, że zetną im głowy.

Robbie Williams na Haiti

Robbie Williams z chęcią angażuje się w akcje charytatywne. Nie inaczej było w 2010 roku, kiedy z ramienia Unicef pojechał na Haiti, aby na własne oczy zobaczyć, jakie zniszczenia dokonało trzęsienie ziemi i pomóc w odbudowie wyspy. Przypomnijmy, że na skutek katastrofy zginęło 250 tys. osób, a 1,5 mln. straciło dach nad głową.

Ciężko wyjaśnić słowami ogromny i niszczycielski wpływ trzęsienia ziemi - to zupełnie inna liga od tego, co sobie wcześniej wyobrażałem. To było prawie niewiarygodne, jak plan filmowy. Samochody całkowicie zmiażdżone, część z nich wystawała spod zawalonych domów

- mówił wtedy wokalista.

W podróży artyście towarzyszyła żona, Ayda Fields.

Robbie Williams zaatakowany na Haiti

Niedawno para, wspominając podróż na Karaiby, wyznała, że podczas czterodniowej wizyty zostali napadnięci i grożono im ścięciem głowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Williams i Fields o zdarzeniu opowiedzieli w podcaście "Postcards From The Edge".

Artysta wyznał również, że widok mieszkających na Haiti dzieci wzbudził w nim instynkty rodzicielskie i od tego czasu chciał zostać ojcem.

Robbie Williams - kariera

Robbie Williams był członkiem bardzo popularnego w latach 90. XX w. boysbandu Take That. Grupa osiągnęła sławę dzięki takim hitom, jak "Pray", "Relight my fire", "Babe" czy "Everything changes".

Po odejściu z zespołu, 21-letni Williams postanowił rozpocząć karierę solową. I to właśnie ona sprawiła, że stał się znany na całym świecie. W 1997 roku wydał swoją pierwszą płytę "Life Thru a Lens". Jednak to druga płyta "I've Been Expecting You" okazała się prawdziwym hitem.

Prywatnie wokalista od 2010 roku jest mężem Aydy Apulacy Uriarte, z którą ma trójkę dzieci: 8-letnią córkę Theodorę Ros, 6-letniego syna Charltona Valentine oraz urodzoną przez surogatkę, 2-letnią córkę Colette Josephine. Artysta zmagał się z depresją i uzależnieniami od różnych używek.

>>> Zobacz także:

Michał Wiśniewski skrytykował kulturę Polaków. "Nie pochodzę z dobrego domu, ale mnie uczono, że trzeba rozmawiać"

Piękna i utalentowana córka Bono. Kim jest Eve Hewson?

Viki Gabor przygotowała dla swoich fanów niespodzianki. Premiera nowego singla to nie wszystko

Autor: Iza Dorf