Gwiazdy

Serial "Receptura" i jego gwiazdy. Jak wspominają pracę na planie?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Serial „Receptura” i jego gwiazdy
Dzień Dobry TVNSerial „Receptura” i jego gwiazdy

"Receptura" to nowy serial na antenie TVN. Można go oglądać w każdą niedzielę o 21:30. O tym, jak wyglądała praca na planie, opowiadali w Dzień Dobry TVN grający w nim aktorzy: Jędrzej Hycnar i Mateusz Janicki.

"Receptura" - nowy serial TVN

"Receptura" to nowość na antenie stacji TVN. Akcja serialu rozgrywa się w dwóch ramach czasowych - 1936 roku i we współczesności. Główne role grają Agnieszka Więdłocha i Zofia Wichłacz. Towarzyszą im Jędrzej Hycnar oraz Mateusz Janicki.

- Tomek jest studentem architektury. Pasjonuje go historia i fotografia. Poznajemy go jako chłopaka, który chce znaleźć swoje miejsce w życiu i stworzyć jakąś głębszą relację, ale kobiety, które spotyka na swojej drodze, próbują zrobić z niego króla mediów społecznościowych, a to nie do końca mu odpowiada - mówił o granej przez siebie postaci Jędrzej Hycnar.

- Gram inżyniera, który pracuje w fabryce Wedla. Mój bohater jest zakochany w koleżance z pracy, którą gra Agnieszka Więdłocha. Stara się być dla niej podporą - opowiadał Mateusz Janicki.

Obraz Warszawy w serialu "Receptura"

Część akcji serialu rozgrywa w Warszawie w 1936 roku. Zazwyczaj, kiedy myślimy o czasach przedwojennych, przed oczami stają nam czarno-białe zdjęcia, bez barw i emocji. Tymczasem, jak pokazuje serial, ten czas był pełen namiętności. - To czas Wielkiej Rzeczpospolitej, pięknej Warszawy i samochodów, które można było zobaczyć wtedy na ulicach. Myślę, że ten okres był niezwykle ciekawy i kolorowy - stwierdził w rozmowie z Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem Mateusz Janicki.

Serial "Receptura" to nie tylko pięknie pokazana Warszawa, ale przekrój niezwykle ciekawych postaci. Czy Mateusz Janicki i Jędrzej Hycnar są zadowoleni z tego, jak zostali obsadzeni? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości