Gwiazdy

Przemysław Kossakowski i Barbara Kurdej-Szatan w nowym programie TTV. O czym jest "Projekt Cupid"?

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
„Projekt Cupid” – program o poszukiwaniu miłości
„Projekt Cupid” – program o poszukiwaniu miłości Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

"Projekt Cupid" to program o poszukiwaniu miłości. Przemek Kossakowski i Basia Kurdej-Szatan pomagają w nim bohaterom w znalezieniu prawdziwego uczucia. W Dzień Dobry TVN prowadzący opowiedzieli o szczegółach tej produkcji.

Bohaterowie "Projekt Cupid"

"Projekt Cupid" to nowy program TTV, w którym widzowie poznają kilkoro niezwykłych osób w spektrum autyzmu, z zespołem Downa i syndromem Tourette'a – Olę, Jakuba, Maję, Krystiana, Martę, Sylwestra oraz Bartka. Każdy z nich poszukuje miłości, dlatego Basia Kurdej-Szatan i Przemek Kossakowski wraz z pomocą ekspertów próbują znaleźć dla nich idealnych kandydatów na randkę w ciemno.

- Bohaterowie to osoby z niepełnosprawnościami, którzy bardzo często nigdy jeszcze w życiu nie poczuli tego rodzaju bliskości, jakie jest udziałem uczucia zakochania. Do tego zmierzamy, żeby pokazać tych ludzi, ich potrzeby i prawa, ponieważ- w mojej ocenie - jest to program, który pod płaszczykiem komercyjnego produktu, mówi o ważnych rzeczach. Miłość jest jedną z najważniejszych rzeczy, a jej oczekiwanie i potrzeba spełnienia jest czymś, za czym człowiek niezależnie czy jest pełnosprawny czy z niepełnosprawnością marzy najczęściej - powiedział Przemek Kossakowski w Dzień Dobry TVN.

"Projekt Cupid" - o czym jest?

W poprzednim programie Przemysława Kossakowskiego pt. "Down the road" kwestie potrzeby bliskości i chęci założenia rodziny były poruszane bardzo często przez wszystkich uczestników. Z tego powodu postanowiono bohaterom pomóc w szukaniu miłości w najnowszym programie. Oboje prowadzący byli wsparciem podczas przygotowań i rozmów, natomiast potencjalnych partnerów dobierali psychologowie i psychoterapeuci obecni na planie programu. Kiedy można zobaczyć tego efekty? Premiera "Projekt Cupid" już w niedzielę 13 lutego o 22:05 na antenie TTV.

- Te programy są rzeczywiście pokazane w lżejszej formie i tak są prowadzone, ale to jest po to, żeby dotrzeć do większej ilości osób, żeby uświadomić większą ilość osób, że tacy ludzie są wśród nas. Każdy z nas ma jakieś dolegliwości tak naprawdę, a wszyscy potrzebujemy tego samego - stwierdziła Barbara Kurdej-Szatan w naszym programie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości