Gwiazdy

Przedpremierowy pokaz filmu "Elvis". "Był uosobieniem męskiej charyzmy, wrażliwości"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Elvis powrócił
Elvis powrócił Dzień Dobry TVN
wideo 2/6
Dzień Dobry TVNElvis powrócił

W kinach właśnie pojawił się film o życiu Elvisa Presleya. Warszawski pokaz przyciągnął tłum osobistości ze świata mediów i kultury. Przed kamerą Dzień Dobry TVN gwiazdy opowiedziały, jak postrzegają legendarną postać króla rock'n'rolla.

"Elvis"- film o życiu gwiazdy

Przedpremierowy pokaz filmu "Elvis" przyciągnął wiele gwiazd. W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską opowiedzieli, z czym kojarzy im się ta legendarna postać.

- Słuchałam, uwielbiałam w ogóle oglądać jego filmy jako dziewczynka. Był trochę takim uosobieniem tej męskiej charyzmy, wrażliwości i takiego spojrzenia, które chciałam widzieć w mężczyźnie, który by mi się podobał. Chciałam, żeby mężczyzna, który mi się podoba, patrzył na mnie jak Elvis - powiedziała Anna Dec.

Wielu uczyło się z jego utworów angielskiego i rytmie jego piosenek przeżywało pierwsze miłości. Są też tacy, dla których jego twórczość jest zupełnie obca. Wśród nich jest prowadząca Dzień Dobry TVN.

- Taka postać z jakiejś chmury. Ani muzycznie to nigdy nie była moja bajka, nigdy w życiu nie włączyłam żadnej piosenki Elvisa, to na bank. Bardzo ciekawi mnie aktor, który wciela się w Elvisa, Austin Butler, który robi ten film - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

Austin Butler w filmie "Elvis"

W główną postać, czyli w Elvisa wciela się Austin Butler. Nieco więcej na jego temat zdradził Rafał Zawierucha. Aktorzy poznali się przy okazji jednego z projektów.

- Zakumplowaliśmy się w miejscu, gdzie kręciliśmy wspólnie film. Austin jest niesamowitym, wspaniałym facetem, aktorem, pasjonatem. Przy tym skromny. Jestem ciekaw tego, jak on wszedł w te rolę, bo to jest naprawdę trudna rola. Jestem ciekaw, na ile w tym filmie jest Elvisa muzycznego, a na ile jest historii tej prawdziwej, tego mięsa i tego, kim właściwie był Elvis - powiedział Rafał Zawierucha.

Gwiazdy moją swoje ulubione utwory tego artysty, np. Paulina Gałązka wspomniała o piosence "My way", na której się wzrusza. Film jest już dostępny w polskich kinach.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości