Gwiazdy

Pola Wiśniewska została zapytana o datę rozwodu. Postanowiła odpowiedzieć

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Pola i Michał Wiśniewscy

Pola i Michał Wiśniewscy podzielili się z obserwatorami wspólnym zdjęciem opatrzonym romantycznym opisem. Nie wszystkim się to spodobało, niektórzy wręcz pokusili się o drobne złośliwości. Zobacz, jak poradziła sobie z nimi żona wokalisty.

Małżeństwo Poli i Michała Wiśniewskich

Michał Wiśniewski ma za sobą cztery nieudane małżeństwa. Pierwszą żoną muzyka była Magda Femme. W 2002 r. wziął ślub z Martą Mandrykiewicz, z którą ma dwójkę dzieci - Xaviera i Fabienne. W 2006–2011 poślubił Annę Świątczak. Doczekał się z nią dwóch córek - Etiennette i Vivienne. Czwartą żoną wokalisty została Dominikę Tajner, z którą rozstał się w 2019 r. Michał Wiśniewski zdecydował się na piąte małżeństwo, kiedy poznał Polę. Para pobrała się w 2020 roku, a kilkanaście miesięcy temu na świat przyszedł ich syn Falco.

Małżonkowie chętnie dzielą się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. W najnowszym poście pokusili się o kolejne wyznanie miłości.

- Życie jest nieprzewidywalne. Kiedy wydaje nam się, że nic dobrego już nas nie spotka, los - na nasze szczęście - rzuca na naszą drogę osobę, która jednym spotkaniem, jedną rozmową czy zwyczajną uprzejmością odmienia nasze życie - czytamy.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Walka z nieprzychylnymi komentarzami

Na zdjęciu widzimy zakochanych, którzy aż emanują swoim szczęściem. W komentarzach nie brakowało przychylnych opinii na temat ich relacji, ale pojawiły się też nieprzyjemne i niewygodne pytania. Jedna z obserwatorek napisała: "Ja tak z czystej ciekawości, znając Twoje kochliwe serce, ile jeszcze do rozwodu?"

Pola Wiśniewska odniosła się do pytania internautki. - Chyba z czystej złośliwości - odpowiedziała.

Fani szybko stanęli w obronie gwiazdy. - Każdy powinien zająć się własnym życiem, sprzątać na swoim podwórku, a ulica będzie czysta - podsumowała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości