Gwiazdy

Pola Wiśniewska wspiera męża w trudnej chwili. "Wiedząc to, co wiem, wybrałabym Cię raz jeszcze"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Justyna Rojek/East News Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski ma teraz wyjątkowo trudny czas. Wokalista usłyszał niedawno zarzuty wyłudzenia pieniędzy od SKOK-u w Wołominie. Do całej sprawy odniósł się, wydając oświadczenie w mediach społecznościowych. Michał ma na kogo liczyć. Otrzymał właśnie wsparcie od swojej żony Poli, która publicznie zapewniła go o swoich uczuciach.

Michał Wiśniewski i SKOK Wołomin. O co chodzi?

Do prokuratury trafiły niedawno akta sprawy dotyczącej "doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem znacznej wartości Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej w Wołominie". Z informacji, jakie znajdziemy w mediach wynika, że w 2006 r. Michał Wiśniewski miał zapożyczyć się na kwotę ok. 2,8 mln zł i nie spłacić jej w całości.

Po tym, jak postawione zostały zarzuty, piosenkarz odniósł się do sprawy wydając oświadczenie.

"Oskarżenie kogoś nie przesądza o winie, bo o tym może orzec jedynie Sąd, a na szczęście są niezawisłe Sądy" - napisał na swoim profilu na Facebooku.

Pola Wiśniewska wspiera Michała

Po zawiłej aferze, milczenie przerwała żona Michała, Pola Wiśniewska. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zapewniła męża o sowim wsparciu.

- Kochanie, odpowiadając na Twoje pytanie: tak, wiedząc to, co wiem wybrałabym Cię raz jeszcze, jeszcze milion razy, każdego dnia, nie dlatego, że muszę, ale dlatego, że chcę - czytamy we wpisie.

Zobacz także: Mandaryna o związkach i… wymarzonym typie mężczyzny

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości