Piotr Stramowski na zdjęciu jako 16-latek. Fani: "Ale ciacho"

Aktualnie czytasz: Piotr Stramowski na zdjęciu jako 16-latek. Fani: "Ale ciacho"
Źródło: Bartosz Krupa/TVN
Piotr Stramowski jest jednym z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów. Choć prezentuje się niezwykle męsko z dłuższymi włosami i bujnym zarostem, jako 16-latek wyglądał zupełnie inaczej. Udowodnił to publikując swoje zdjęcie sprzed lat. Jego ówczesny wizerunek mocno zadziwił fanów.

Piotr Stramowski o dzieciństwie

Piotr Stramowski od najmłodszych lat mieszkał w okolicach Warszawy. Wychowywał się na osiedlu Patronat położonym między Piasecznem a stolicą. Rodzice zapewnili mu dobre dzieciństwo - miał wszystkiego pod dostatkiem i niczym nie musiał się martwić. Żył "tu i teraz". W wieku nastoletnim był skejtem, chodził w szerokich spodniach, jeździł na deskorolce i słuchał hip-hopu. Był to dla niego okres beztroski.

- Nie miałem wtedy żadnych aspiracji. Żyłem z dnia na dzień, cieszyłem się chwilą i niczego nie planowałem. W mojej głowie były tylko jakieś mgliste wyobrażenia. Raz chciałem być archeologiem, później fizykiem albo astronautą. Wszystkie te zainteresowania zostały ze mną po trosze do dziś. Wciąż na maksa ciekawi mnie kosmos i temat starożytnych cywilizacji. Nigdy nie byłem jednak dobry z przedmiotów ścisłych. Zostało aktorstwo, w które, tak podejrzewam, wdepnąłem trochę przypadkowo. Postanowiłem, że będę na nie zdawał, ale za pierwszym razem się nie dostałem. Strasznie się wtedy wkurzyłem - wspominał w wywiadzie dla "Logo24".

Piotr Stramowski na zdjęciu sprzed lat

Teraz Piotr Stramowski po raz kolejny postanowił cofnąć się wspomnieniami do swoich młodzieńczych lat. W niedzielę 19 września opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, jak oddaje się wędkarskiej pasji nad jeziorem. Do fotografii zapozował wówczas ze złapaną przez siebie rybą.

- 16 lat się miało... Na rybki się chodziło... - napisał Piotr Stramowski na Instagramie.

Publikacja wywołała mnóstwo komentarzy fanów artysty, a także jego koleżanek i kolegów po fachu. Mikołaj Roznerski stwierdził: "Ale Ziomek", Karolina Gorczyca dodała: "Tak wyglądałeś, jak zaczynaliśmy wspólną robotę", a Grzegorz Collins podsumował: "Małolat". Inni z kolei pisali: "Jaki dzieciak!", "Widzę chłopaka, który potrafi mnie oczarować. A propos, branie było chyba zawsze", "Ale ciacho byłeś" czy "Ten sam błysk w oku".

A Wy dostrzegacie podobieństwo?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Piotr Stramowski o roli w "Tajemnicy zawodowej"

Piotr Stramowski w "Tajemnicy zawodowej"
Źródło: x-news

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości