Piotr Gąsowski spędził wyjątkowy dzień z tatą. Panowie przeżyli niesamowite chwile

Autor:
Oskar
Netkowski

Piotr Gąsowski w mediach społecznościowych chętnie dzieli się wyimkami z życia prywatnego. Wielokrotnie widzieliśmy już jego dzieci oraz innych członków rodziny, tym razem poznaliśmy Włodzimierza Gąsowskiego. Okazuje się, że aktor ma bardzo bliską relację ze swoim tatą.

Piotr Gąsowski i jego rodzina

Piotr Gąsowski jest synem pochodzącej z Rosji malarki i absolwentki moskiewskiej Akademii Sztuk Pięknych, Niny Gąsowskiej (1933−2018) oraz pracownika naukowego Wydziału Inżynierii Lądowej i Transportu Politechniki Poznańskiej, prof. Włodzimierza Gąsowskiego (ur. 1933). Ma starszego brata Igora, a sam jest ojcem dwójki dzieci - 14-letniej Julii, która jest owocem relacji z Anną Głogowską i 26-letniego Jakuba ze związku z Hanną Śleszyńską.

Piotr Gąsowski z ojcem

Piotr Gąsowski jest wyjątkowo rodzinną osobą. Już niejednokrotnie podkreślał, jak wielką rolę odgrywają w jego życiu bliscy. Aktor podziękował nawet niedawno swojej byłej partnerce Hannie Śleszyńskiej za ich wspólnego syna.

Tym razem poznaliśmy tatę Piotra Gąsowskiego. Panowie spędzili ostatnio razem wyjątkowe chwile.

- Zabrałem Tatę na lot kultowym AN-2, który był wprowadzany do produkcji w Polsce, dokładnie, 60-siąt lat temu, przez … mojego Tatę właśnie! Duma mnie rozpiera! Wyprodukowano 11900 sztuk tego modelu. (...) To była piękna, podniebna i przede wszystkim, sentymentalna podróż, w której uczestniczyła też moja córcia Julcia - czytamy we wpisie.

Post aktora nie umknął fanom i przyjaciołom Piotra Gąsowskiego, którzy już stęsknili się za wpisami aktora. "Jak dobrze, że Pan do nas wrócił. Przecież ten Instagram bez Pana szanownej osoby był jakby niekompletny, nieciekawy. Dzięki!", "Piękny post. Sprawił Pan ogrom radości swojemu tacie. Myślę, że sobie i dla części rodzinki też" - czytamy w komentarzach. "Ale pięknie" - skomentowała Magda Steczkowska, a Ada Fijał dodała: "Super że jesteś. Ja rakietą w kosmos! Podstawówka im. Gagarina zrobiła swoje".

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości