Wzruszające słowa Piotra Gąsowskiego z okazji urodzin syna. Podziękował Hannie Śleszyńskiej. "Jesteś świetną Mamą!"

Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska
Tomasz Urbanek, Kamil Piklikiewicz/East News
Piotr Gąsowski ma niezwykle bliską relację ze swoim synem. Choć lata temu rozstał się z jego mamą, to cała trójka utrzymuje ze sobą bardzo dobre relacje. Świadczy o tym chociażby najnowszy wpis Gąsowskiego, w którym zwraca się nie tylko do syna, ale także do Hanny Śleszyńskiej.

Rodzina Piotra Gąsowskiego

Piotr Gąsowski jest synem pochodzącej z Rosji malarki i absolwentki moskiewskiej Akademii Sztuk Pięknych, Niny Gąsowskiej (1933−2018) oraz pracownika naukowego Wydziału Inżynierii Lądowej i Transportu Politechniki Poznańskiej, prof. Włodzimierza Gąsowskiego (ur. 1933). Ma starszego brata Igora, a sam jest ojcem dwójki dzieci - 14-letniej Julii, która jest owocem relacji z Anną Głogowską i 26-letniego Jakuba ze związku z Hanną Śleszyńską.

- Kuba jest moją dumą. Nieskromnie powiem, że odnajduję w nim wiele moich cech. To wspaniałe dziecko, które jest dobrym człowiekiem. Za takiego również nieskromnie siebie uważam - powiedział Piotr Gąsowski kilka lat temu w wywiadzie dla "Vivy!".

Hanna Śleszyńska - rodzina

Hanna Śleszyńska ma dwóch synów - starszego, 35-letniego Mikołaja, którego ojcem jest Wojciech Magnuski i młodszego, 26-letniego Jakuba, którego ojcem jest Piotr Gąsowski. Wszyscy są przykładem na to, że tak zwane patchworkowe rodziny mogą świetnie się dogadywać. Jaka jest ich recepta na sukces?

- Udaje się, nie ma żadnego naciągana. Myślę, że wszyscy bardzo się starali, żeby się udało. To jest praca wszystkich. Taka nam się fajna rodzina trafiła i naprawdę wspieramy się właściwie w wielu momentach. Nie tylko w pandemii, zawsze się wspieraliśmy - tłumaczyła niedawno w Dzień Dobry TVN Hanna Śleszyńska.

Syn Gąsowskiego i Śleszyńskiej świętuje urodziny

Piotr Gąsowski nie zapomniał o święcie swojego syna, Jakuba. Dumny tata w obszernym wpisie nie tylko złożył mu życzenia, ale także podziękował Hannie Śleszyńskiej.

- To jest mój synuś Kuba! Kuba ma dzisiaj 26-te urodziny! W związku z tym załączam parę zdjęć i filmik! Mamusiu Haniu, Tobie oddzielne gratulacje i podziękowania za naszego syna się należą! Jesteś świetną Mamą! A Tobie Synku życzę, żeby Cię zawsze dobrzy ludzie otaczali, żebyś zawsze miał wokół ludzi, przed którymi nie będziesz się wstydził wyżalić, wypłakać bądź podzielić swoimi emocjami, żebyś zawsze czuł się kochany, żebyś zawsze kochał i żebyś miał zdrowe, kolorowe i ciekawe życie! Rodzina jest z Ciebie dumna, zawsze będzie Cię wspierać i bardzo Cię kocha! 100 lat Synu! Tata Gąs - czytamy we wpisie.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości