Gwiazdy

"Perfect Picture". Patricia Kazadi została prowadzącą nowego programu TVN7

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TVN
Nowy program TVN7

Już 7 października na antenie TVN7 pojawi się pierwszy odcinek programu rozrywkowego "Perfect Picture". Uczestnicy podejmą wyzwanie wykonania najlepszego kadru. Nie ułatwią im tego trudne i wymagające warunki pracy.

Patricia Kazadi prowadzącą "Perfect Picture"

Patricia Kazadi poprowadzi nowy program na antenie TVN7. W "Perfect Picture" wystąpi aż osiem gwiazd znanych ze świata sportu, muzyki, telewizji, czy mody. Uczestnicy podejmą wyzwanie wykonania najlepszego i najbardziej interesującego kadru, czasem w trudnych i wymagających warunkach.

Kultura i sztuka

Sztuka polskiego plakatu
Sztuka polskiego plakatu Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- Każdy z nich jest bardzo zaangażowany, to mogę wam powiedzieć, bo jesteśmy w tej chwili w trakcie zdjęć. Wczoraj skończyliśmy nad ranem, ale nikomu nie brakowało energii - opowiada prowadząca. - To dla was chcą zrobić to najpiękniejsze zdjęcie - dodaje.

"Perfect Picture" - nowy program TVN7

W każdym odcinku programu czekają różnorodne, fotograficzne wyzwania. Uczestnicy otrzymają temat przewodni zdjęć i dwa zadania konkursowe do wykonania. Niektóre z nich sprawią, że gwiazdy zdecydują się wyjść ze strefy komfortu. Przewagę może mieć ten, kto jest cierpliwy i potrafi skutecznie komunikować się z innymi.

Efekty ich działań oceni profesjonalne jury składające się z zawodowych fotografów i gości odcinka. Czy uczestnikom uda się wykonać idealne zdjęcie? Kto okaże się najbardziej utalentowany? Tego dowiesz się już wkrótce. Pierwszy odcinek "Perfect Picture" zobaczymy już 7 października w TVN7.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości