Małżonki braci z zespołu Pectus recenzują ich piosenki. Tomek Szczepanik: "To kobiety rządzą światem"

Siła zespołu Pectus tkwi w rodzinie
Siła zespołu Pectus tkwi w rodzinie. Bracia Tomasz i Mateusz opowiedzieli nam o tym, jak żony wspierają ich w karierze. Magdalena Szczepanik i Monika Paprocka-Szczepanik zdradziły, w jaki sposób oceniają nowe utwory.

Zespół Pectus tworzą sami mężczyźni, jak się jednak okazuje, panowie są zarządzani przez kobiety. Ich menedżerką jest Monika Paprocka-Szczepanik - żona Tomasza Szczepanika, wokalisty. W rozmowie z Damianem Michałowskim i Pauliną Krupińską-Karpiel bracia przyznali, że ich żony jako pierwsze słuchają piosenek zespołu Pectus, są zatem pierwszymi recenzentkami.

Pectus - rodzinny zespół

Zespół Pectus ma na koncie 7 płyt. Ich największe przeboje to oczywiście "Jeden moment" i Barcelona". Muzykalni bracia cały czas pracują nad rozwojem kapeli. Tu nieocenioną pomocą są ich małżonki. Co w przypadku, gdy nowa piosenka nie przypadnie im do gustu?

- Próbuję przekazać mu to bardzo delikatnie, bo on potem przekazuje moją informację Tomkowi, więc wolałabym nie podpadać. Nie jestem profesjonalistką, więc robię to z poziomu słuchacza - wytłumaczyła Magdalena Szczepanik, żona Mateusza Szczepanika.

- Najgorsze sytuacje są wtedy, kiedy pracujesz w studiu dzień, dwa, trzy. Pot leci z czoła, przynosisz upragniony utwór, myślisz, że to będzie to, prezentujesz dziewczynom, a one mówią: "O, Boże... Co to jest?"

Pectus wraca do koncertowania

Bracia Szczepanik nie ukrywają, że kobiety odgrywają bardzo ważną rolę w ich życiu i bardzo lubią z nimi pracować. Nauczyła ich tego mama, która była nauczycielką. Panowie już dwukrotnie zaprosili znane panie do wspólnego muzykowania - efektem ich pracy jest chociażby album "Kobiety", na którym znajdziemy duety z Kayah, Patrycją Markowską czy Anią Wyszkoni.

W sobotę 13.03 zespół Pectus zagra pierwszy od roku biletowany koncert na żywo. Braci będzie można usłyszeć w warszawskim teatrze Garnizon Sztuki. Występ jest zorganizowany w reżimie sanitarnym.

Zobacz też:

Czesław Mozil myślał, że Andrzej Wajda żyje. "Jest teraz seniorem"

Łukasz Lach z zespołu L.O.27 debiutuje solo. Jeszcze w tym roku planuje wydać płytę

Mija dokładnie 10 lat od debiutu Michała Szpaka w "X-Factor". Zobaczcie, jak wyglądał podczas castingu

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

podziel się:

Pozostałe wiadomości