Gwiazdy

Paweł Małaszyński na zdjęciach sprzed lat. "To czas miłosnych uniesień"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

Paweł Małaszyński przez wiele kobiet zaliczany jest do grona najprzystojniejszych polskich aktorów. Niewiele osób wie jednak, że nie zawsze był szatynem o krótkich włosach. Jeszcze jakiś czas temu zaskakiwał długą czupryną. Jak wyglądał?

Paweł Małaszyński - kariera

Paweł Małaszyński zdobył ogólnopolską popularność za sprawą serialu "Magda M". Miliony fanek wyłącznie dla niego oglądały kolejne odcinki, przez co aktor cieszył się ogromną popularnością. W pewnym momencie zaczęło mu to nieco przeszkadzać i wycofał się z show-biznesu. Postawił na teatr i muzykę. Złożył zespół rockowy Cochise.

- Rozpoznawalność to miły, a czasem uciążliwy dodatek. Nie neguję tego, co zrobiłem, ale całe życie poszukiwałem, poszukuję i będę poszukiwał spełnienia. Nie sukcesu. Spełnienia. (...) Muzyką staramy się otwierać drzwi, które są zamknięte. Każda muzyka ma własną duszę i jestem jej wierny. Ofiarowuje nam wolność - mówił Paweł Małaszyński w rozmowie z Prestige Bag.

Choć jest szczęśliwym mężem i ojcem, od zawsze fascynowała go mroczność. Stąd też zamiłowanie do trudnego rocka spoza mainstreamu. Już będąc nastolatkiem chciał założyć zespół i udało mu się to po zakończeniu studiów.

- Przez pierwsze lata praktycznie nie graliśmy koncertów, bo zwyczajnie się bałem. W oczach innych byliśmy tylko zwykłym kaprysem popularnego aktora . Miałem wrażenie, że ciągle musimy coś udowadniać. W pewnym momencie chłopaki stwierdzili, że albo zaczynamy koncertować, albo rezygnujemy z tego - opowiadał w Onecie.

Paweł Małaszyński o młodości

Od tamtej pory Paweł Małaszyński ma swój charakterystyczny styl. Gustuje w ciemnych ubraniach i dodatkach charakterystycznych dla gwiazd rocka. Nie boi się drapieżnych czy mocnych elementów garderoby. Teraz okazuje się, że kilka lat temu uzupełniała je także bujna czupryna.

Ostatnio artysta opublikował w mediach społecznościowych ujęcia z młodych lat, na których pozuje w stylizacjach na wzór Kurta Cobaina. Paweł lubił koszule i liczne naszyjniki. Miał również długie włosy.

- Wybrałem się ostatnio w podróż po młodości, by dotrzeć do centrum mego rytualnego porządku świata. Młodość jest świeżym, kwitnącym pięknem pełnym nadziei i życia. Ma nieskończenie wiele obrazów i kształtów, jest też nieodłącznym elementem cierpienia i bólu. To czas miłosnych uniesień, rozpoznania, podejmowania decyzji i działania. To niedokończona butelka wina, brak rymów i swobodna dowolność, która wyróżnia . PS: W zwycięstwie nieważna jest nagroda, tylko ulga - napisał Paweł Małaszyński na Instagramie.

Fotografie spotkały się z dużą sympatią fanów. W komentarzach internauci porównali aktora m.in. do Kurta Cobaina, Chesney'a Hawka, Dave'a Mustaine'a czy Kelly Family. Napisali także:

  • Czym człowiek starszy, tym częściej wraca do młodości
  • Wolę Pana w teraźniejszym wydaniu
  • To prawda, że mężczyźni im starsi to przystojniejsi

Zgadzacie się z tym zdaniem?

Paweł Małaszyński i Edyta Olszówka w 5. sezonie serialu "Usta Usta". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości