Gwiazdy

Paulina Młynarska na starej fotografii. "Myślałam, że to pani córka"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewic/East News

Paulina Młynarska podzieliła się z fanami wyjątkową fotografią. Dziennikarka pokazała, jak wyglądała w wieku 15 lat. Urocze zdjęcie szybko poruszyło wielbicieli gwiazdy. Niektórzy nie mogli uwierzyć, że dziewczyna ze zdjęcia to naprawdę ona.

Paulina Młynarska jako nastolatka

Paulina Młynarska znana jest jako dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna oraz autorka wielu książek. Ale ma także inną pasję. Pisarka jest bowiem także od wielu lat nauczycielką jogi. Jak można dowiedzieć się z sieci, gwiazda jest aktywna zawodowo od 1986 r.

Teraz pokazała zdjęcie wykonane, kiedy była nastolatką. Na poniższej fotografii Paulina Młynarska ma 15 lat. Spójrzcie sami:

- 1985 , Kościelisko - czytamy.

Fani w pierwszej chwili nie poznali dziennikarki. Pod zdjęciem pojawiły się m.in. takie komentarze:

  • W pierwszym momencie myślałam, że to pani córka.
  • Radość bije z tego ujęcia.
  • Pani Paulino, co by pani powiedziała dzisiaj tej dziewczynie gdyby była taka możliwość? Dogadałybyście się? Oczy uśmiechają jej się bardziej niż usta!

Paulina Młynarska - mastektomia

Przypomnijmy, że dziennikarka ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Niedawno wykryto u niej zmiany morfologiczne. Ich obecność świadczyła o wysokim ryzyku zachorowania na złośliwego raka piersi. Żeby temu zapobiec, Paulina Młynarska poddała się podwójnej mastektomii.

- Na tym etapie miałam jeszcze wybór. Mogłam zdecydować się na ścieżkę "zachowawczą", czyli branie leków przez długie lata i częste badania kontrolne lub na "ostre cięcie" - leczenie operacyjne z jednoczesną rekonstrukcją plastyczną. Rozważanie tej alternatywy było bardzo trudnym procesem - pisała wówczas Paulina Młynarska na Facebooku.

- Mastektomia zapobiegawcza jest obecnie, w większości cywilizowanych krajów, normalną i refundowaną procedurą medyczną. W Polsce od 2019 r. Przy takim wskazaniu jak moje, decydując się na zabieg operacyjny, zredukowałam dla siebie ryzyko zachorowania na złośliwy nowotwór piersi o około 90 proc. - dodała.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości