Paulina młynarska

  Paulina Młynarska opublikowała zdjęcie, które zrobiła kilkanaście dni po operacji podwójnej mastektomii z rekonstrukcją piersi. Dziennikarka, po tym, jak opowiedziała publicznie o tym fakcie, dostała tyle wiadomości od kobiet, że postanowiła wydać książkę "Okrutna jak Polka".

  Do sieci trafił sprawdzian ucznia z dysleksją, zamieściła go na swoim profilu Dorota Lubas - terapeutka pedagogiczna, trenerka i blogerka. Prowadzi swój profil z misją kształtowania świadomej edukacji dzieci i młodzieży. Zdjęcie pracy ucznia pokryte gęstą siatką czerwonych uwag nauczyciela, wywołało falę komentarzy oburzonych internautów i otworzyło dyskusję, która budzi w wielu z nas bolesne emocje. Włączyła się w nią również Paulina Młynarska.

  Dziennikarka podzieliła się ze swoimi obserwującymi informacją o nienawistnych wiadomościach prywatnych, a nawet groźbach, które otrzymuje. - Pamiętajcie, że ogarnąć skąd przychodzą niby anonimowe wiadomości nie jest aż tak trudno - podkreśliła.

  To już kolejny raz, gdy ludzie wyraźnie pokazują, że nie dorośli do akceptacji innych, a hasło bodypositive jest dla nich zaledwie modnym sloganem. Kolejnej aktorce "dostało się" za to, że pojawiła się w obcisłej i wydekoltowanej sukience, pochwaliła nienaganną figurą i … zapomniała ufarbować włosy i usunąć zmarszczki z twarzy.

  Paulina Młynarska od kilku lat praktykuje jogę. Ostatnio pokusiła się o skomentowanie nagrania, na którym siostra Michaela Pawlik wygłasza przemówienie na temat wpływu tego rodzaju aktywności na układ nerwowy i pobudzenie gruczołów rozrodczych.

  Paulina Młynarska przeszła mastektomię z rekonstrukcją piersi. Teraz w mediach społecznościowych wyznała: "Mam piękne nowe piersi i w ogóle już nie myślę, o tym, co było". To ważny kobiecy głos. Posłuchajcie.

  23 czerwca w Polsce obchodzony jest Dzień Ojca. Uczcić to wyjątkowe święto postanowiły także gwiazdy. Na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiły się życzenia i wspomnienia. Zobaczcie, kto pokazał rodzinne fotografie.

  Utarło się przekonanie, że zdany egzamin dojrzałości jest gwarancją sukcesu zawodowego. Choć matura rzeczywiście może okazać się pomocna w kształtowaniu ścieżek kariery, to w wielu przypadkach pasja i determinacja wystarczy, aby osiągnąć naprawdę wiele. Komu się to udało?

  Paulina Młynarska trzy lata temu spełniła swoje marzenie o domu na Krecie. Choć dziennikarka zwolniła tempo życia i oddycha pełną piersią, to nie stroni od mediów społecznościowych. Teraz zdradziła swój przepis na udany poranek.

  Paulina Młynarska opublikowała w mediach społecznościowych archiwalne rodzinne zdjęcie, a także nawiązała do nieprzychylnych komentarzy dotyczących krytycznego spojrzenia na twórczość ojca. Dziennikarka jasno zakomunikowała: "Wiem na pewno, że gdziekolwiek teraz jest mój ojciec, cieszy go, że mam własne zdanie i kombinuję po swojemu niezależnie od tego co o ludzie gadają".

  Paulina Młynarska podzieliła się z fanami wyjątkową fotografią. Dziennikarka pokazała, jak wyglądała w wieku 15 lat. Urocze zdjęcie szybko poruszyło wielbicieli gwiazdy. Niektórzy nie mogli uwierzyć, że dziewczyna ze zdjęcia to naprawdę ona.

  Show-biznes to nie tylko znane małżeństwa, ale także rodzeństwa. Wielu braci i sióstr wybrało medialną drogę zawodową. Niektórzy talent i predyspozycje odziedziczyli po znanych rodzicach, a inni sami od początku zapracowali na swoje nazwisko. 31 maja świętowany jest dzień rodzeństwa - przypominamy najsłynniejsze z nich.

  Paulina Młynarska jest zatrwożona stanem polskiej służby zdrowia w kontekście profilaktyki badania piersi. Dziennikarka poddała się ostatnio mastektomii. W trosce o zdrowie innych, zaapelowała o profilaktykę zdrowotną. Wiadomości, jakie dostała w odpowiedzi na swój wpis, są dla niej bardzo niepokojące.

  O usunięciu obu piersi Paulina Młynarska poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Chciała w ten sposób zwrócić uwagę na profilaktykę raka piersi. Okazuje się jednak, że temat wywołał także wiele negatywnych emocji.

  Paulina Młynarska poruszyła fanów wyjątkowo intymnym wyznaniem. Dziennikarka ujawniła, że przeszła podwójną mastektomię, by zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi. W szczerym, emocjonalnym wpisie opowiedziała o trudnym procesie, jaki przeszła. Jednocześnie poprosiła wszystkich, zarówno kobiety i mężczyzn, żeby się regularnie się badali i dbali o swoje zdrowie.

  W ostatnich dniach lawinowo przybywa chorych na COVID-19. Nie wszyscy jednak wierzą w pandemię. Niedowiarków postanowiła wyprowadzić z błędu Paulina Młynarska. Dziennikarka opisała pracę swojego byłego męża neurochirurga Pawła Naumana, który teraz leczy pacjentów chorych na koronawirusa.

  Paulina Młynarska w mediach społecznościowych opublikowała rozczulającą fotografię. Dziennikarka po kilkunastu miesiącach rozłąki przytuliła swoją córkę. Okazuje się, że przez pandemię koronawirusa wiele kobiet doświadczyło podobnej sytuacji.

  Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że niejednokrotnie osoby znane z pierwszych stron gazet poza aktywnościami związanymi z szeroko pojętym show-biznesem, mają również inne zainteresowania, które nieustannie rozwijają. Kto należy do tego grona?

  Na ulicach królują: czerwień na ustach, ciemne kreski na oczach oraz róż na policzkach. Co o mocnym makijażu sądzą panowie? Podoba im się taki make-up, czy wolą jednak taki, który jest ledwo widoczny? Sprawdził to reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  Wiele osób marzy o podróżach. Gdzie chcieliby pojechać: Magdalena Boczarska, Agnieszka Woźniak-Starak, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Robert Kozyra, Robert Kupisz, Roma Gąsiorowska i Gosia Baczyńska? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Na naszych kanapach - Julia Corazon i Lola Margines! Paulina Młynarska i Julia Chmielnik poznały się niedawno na Facebooku, kiedy Paulina szukała osoby, która napisze muzykę do jej piosenki o San Escobar. To była miłość od pierwszego wejrzenia. "El Presidente" dopiero co miało swoją premierę, a dziennikarka i kompozytorka już zapowiadają kolejny wspólny projekt. W Dzień Dobry TVN premiera telewizyjna pierwszego singla Chicas de San Escobar ;-)

  Odkrycie przez Ministra Spraw Zagranicznych Witolda Waszczykowskiego państwa San Escobar zostało docenione przez społeczność internetową, a nawet prasę zagraniczną. Sami zobaczcie ;)

  W naszej kulturze płeć jest czynnikem, który różnicuje ludzi pod względem tego, czego się po nich spodziewamy kompetencyjnie. Choć nie ma to związku z merytoryką tego co robimy, z góry zakłada się, że kobieta jest słabsza od mężczyzny. Kobieta musi przez to wykazywać się dwa razy bardziej. O stereotypach zakorzenionych w naszej kulturze rozmawialiśmy z dziennikarką Pauliną Młynarska, psychologiem i socjologiem dr Joanną Heidtman oraz projektantka Ewą Minge.

  Kiedy przychodzi moment, że dajemy dziecku wolność? Czy danie dziecku swobody uczy je samodzielności i odpowiedzialności? Kiedy pozwolić na wyjazd bez opiekunów? Zapytaliśmy o to dziennikarkę i mamę 24-letniej Alicji Paulinę Młynarską i Mariusza Szweda, finalistę III edycji Masterchefa oraz tatę 14-letniej Julii i 8-letniego Piotra.

  Amerykańska wokalistka Alicia Keys oznajmiła, że rezygnuje z makijażu. Do tego samego namawia też inne kobiety. Zobaczcie, jakie podejście do makijażu mają, goszczące w Dzień Dobry TVN, dziennikarka Paulina Młynarska, fotograf Lidia Popiel i blogerka modowa Tamara Gonzalez Perea.

  We wtorek w Dzień Dobry TVN; kogo Ola Szwed prosi? U nas muzycznie w stylu lat osiemdziesiątych. Następnie: no make-up - zachęca do tego Alicia Keys, a w studiu Paulina Młynarska, Lidia Popiel i Macademian Girl o tym, czy kobieta bez makijażu to kobieta zaniedbana. A także: świetny sposób na wspólne spędzenie czasu i trening szarych komórek - Andrzej Tucholski i subiektywny przegląd gier planszowych. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Anna Kalczyńska i Marcin Meller.

  Początki w show-biznesie nie zawsze są łatwe - zanim Nicole Kidman została znaną aktorką była masażystką, a Angelina Jolie pracowała jako mistrz ceremonii pogrzebowych. A jak zaczynały polskie gwiazdy? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki zapytał o to: Roberta Kupisza, Adama Nergala Darkiego, Paulinę Holtz, Karolinę Korwin-Piotrowską, Katarzynę Kolendę-Zaleską, Paulinę Młynarską i Monikę Olejnik.

  Kolejną bohaterką wspólnej akcji organizowanej przez TVN i AVON „Piękna i niezależna” jest Irena Kubara-Kootstra - kobieta, która diametralnie zmieniła swoje życie. Po zakończeniu pracy w korporacji, postanowiła zostać fryzjerką, która łączy kreatywność z pomaganiem innym. Co robi? Zobaczcie historię Ireny.

  Czterdziestoletnia psychoterapeutka Jolanta Golianek jest trzecią bohaterką wspólnej akcji organizowanej przez TVN i AVON „Piękna i niezależna”. Paulinie Młynarskiej powiedziała o swoim wypadku, przełomowej rozmowie z synem, która dała jej siłę do walki o zdrowie, wpływie tych doświadczeń na jej życie i samoakceptacji.

  Drugą bohaterką wspólnej akcji organizowanej przez TVN i AVON „Piękna i niezależna” jest samotna mama dwóch córek Karolina Wojda, która w swoim życiu przeszła bardzo wiele - najpierw samobójstwo popełnił jej ojciec, a potem poroniła. Kobieta całe swoje życie poświęciła dla innych, by w końcu zrobić coś dla siebie. Zobaczcie, co.