Paulina młynarska

  Paulina młynarska

  Paulina Młynarska opublikowała w mediach społecznościowych archiwalne rodzinne zdjęcie, a także nawiązała do nieprzychylnych komentarzy dotyczących krytycznego spojrzenia na twórczość ojca. Dziennikarka jasno zakomunikowała: "Wiem na pewno, że gdziekolwiek teraz jest mój ojciec, cieszy go, że mam własne zdanie i kombinuję po swojemu niezależnie od tego co o ludzie gadają".

  Na ulicach królują: czerwień na ustach, ciemne kreski na oczach oraz róż na policzkach. Co o mocnym makijażu sądzą panowie? Podoba im się taki make-up, czy wolą jednak taki, który jest ledwo widoczny? Sprawdził to reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  Wiele osób marzy o podróżach. Gdzie chcieliby pojechać: Magdalena Boczarska, Agnieszka Woźniak-Starak, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Robert Kozyra, Robert Kupisz, Roma Gąsiorowska i Gosia Baczyńska? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Na naszych kanapach - Julia Corazon i Lola Margines! Paulina Młynarska i Julia Chmielnik poznały się niedawno na Facebooku, kiedy Paulina szukała osoby, która napisze muzykę do jej piosenki o San Escobar. To była miłość od pierwszego wejrzenia. "El Presidente" dopiero co miało swoją premierę, a dziennikarka i kompozytorka już zapowiadają kolejny wspólny projekt. W Dzień Dobry TVN premiera telewizyjna pierwszego singla Chicas de San Escobar ;-)

  Odkrycie przez Ministra Spraw Zagranicznych Witolda Waszczykowskiego państwa San Escobar zostało docenione przez społeczność internetową, a nawet prasę zagraniczną. Sami zobaczcie ;)

  W naszej kulturze płeć jest czynnikem, który różnicuje ludzi pod względem tego, czego się po nich spodziewamy kompetencyjnie. Choć nie ma to związku z merytoryką tego co robimy, z góry zakłada się, że kobieta jest słabsza od mężczyzny. Kobieta musi przez to wykazywać się dwa razy bardziej. O stereotypach zakorzenionych w naszej kulturze rozmawialiśmy z dziennikarką Pauliną Młynarska, psychologiem i socjologiem dr Joanną Heidtman oraz projektantka Ewą Minge.

  Kiedy przychodzi moment, że dajemy dziecku wolność? Czy danie dziecku swobody uczy je samodzielności i odpowiedzialności? Kiedy pozwolić na wyjazd bez opiekunów? Zapytaliśmy o to dziennikarkę i mamę 24-letniej Alicji Paulinę Młynarską i Mariusza Szweda, finalistę III edycji Masterchefa oraz tatę 14-letniej Julii i 8-letniego Piotra.

  Amerykańska wokalistka Alicia Keys oznajmiła, że rezygnuje z makijażu. Do tego samego namawia też inne kobiety. Zobaczcie, jakie podejście do makijażu mają, goszczące w Dzień Dobry TVN, dziennikarka Paulina Młynarska, fotograf Lidia Popiel i blogerka modowa Tamara Gonzalez Perea.

  We wtorek w Dzień Dobry TVN; kogo Ola Szwed prosi? U nas muzycznie w stylu lat osiemdziesiątych. Następnie: no make-up - zachęca do tego Alicia Keys, a w studiu Paulina Młynarska, Lidia Popiel i Macademian Girl o tym, czy kobieta bez makijażu to kobieta zaniedbana. A także: świetny sposób na wspólne spędzenie czasu i trening szarych komórek - Andrzej Tucholski i subiektywny przegląd gier planszowych. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Anna Kalczyńska i Marcin Meller.

  Początki w show-biznesie nie zawsze są łatwe - zanim Nicole Kidman została znaną aktorką była masażystką, a Angelina Jolie pracowała jako mistrz ceremonii pogrzebowych. A jak zaczynały polskie gwiazdy? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki zapytał o to: Roberta Kupisza, Adama Nergala Darkiego, Paulinę Holtz, Karolinę Korwin-Piotrowską, Katarzynę Kolendę-Zaleską, Paulinę Młynarską i Monikę Olejnik.

  Kolejną bohaterką wspólnej akcji organizowanej przez TVN i AVON „Piękna i niezależna” jest Irena Kubara-Kootstra - kobieta, która diametralnie zmieniła swoje życie. Po zakończeniu pracy w korporacji, postanowiła zostać fryzjerką, która łączy kreatywność z pomaganiem innym. Co robi? Zobaczcie historię Ireny.

  Czterdziestoletnia psychoterapeutka Jolanta Golianek jest trzecią bohaterką wspólnej akcji organizowanej przez TVN i AVON „Piękna i niezależna”. Paulinie Młynarskiej powiedziała o swoim wypadku, przełomowej rozmowie z synem, która dała jej siłę do walki o zdrowie, wpływie tych doświadczeń na jej życie i samoakceptacji.

  Drugą bohaterką wspólnej akcji organizowanej przez TVN i AVON „Piękna i niezależna” jest samotna mama dwóch córek Karolina Wojda, która w swoim życiu przeszła bardzo wiele - najpierw samobójstwo popełnił jej ojciec, a potem poroniła. Kobieta całe swoje życie poświęciła dla innych, by w końcu zrobić coś dla siebie. Zobaczcie, co.

  Bohaterką pierwszego felietonu w ramach wspólnej akcji organizowanej przez TVN i AVON „Piękna i niezależna” jest Monika Harwas, która dzięki swojej ciężkiej pracy nad sobą odbiła się od dna. Zobaczcie, z czym się zmagała i jak obecnie wygląda jej życie.

  Rozpoczynamy wspólną akcję Avon oraz TVN „Piękna i Niezależna”. Chcemy pokazać, że bez względu na wiek kobiety potrafią być piękne, niezależne, silne i potrafią zmienić swoje życie o 180 stopni! Dzisiaj naszym gościem była, ambasadorka firmy AVON, Justyna Steczkowska – kobieta, która jest wzorem dla wielu kobiet w Polsce oraz, istny żywioł - Paulina Młynarska, dziennikarka.